archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Nepravdepodobný pár I.

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Epilóg: Nepravdepodobný pár

Jimmi | 07.11. 2008 | AnneM.Olivier , 2531 čitateľov

Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Koniec, páni, ďalšia dokončená poviedka. Neskutočné, sama nechápem, že som to dokončila (nesľubovala som február?). Áno, pokračovanie bude, ale chcem pohnúť s AFP. Už je 21 kapitol a podľa autorky je v polovici. Ale to neznamená, že hneď zajtra nezačnem s dvojkou alebo že si nedám na chvíľu pauzu. Radšej nič nesľubujem, všetko záleží od práce a nálady (autorka píše poviedku, ktorú budem prekladať po AFP, ale až z nej bolí duša, tak som si to liečila touto poviedkou).

Neviem, čo by som k tejto poviedke povedala, pretože to podstatné už bolo povedané v komentároch. Asi, že ďakujem všetkým, ktorí to dočítali až sem, hlavne úžasným dušičkám, ktoré mi písali pre mňa komentáre snov. Ďakujem, ďakujem, ďakujem. Som bohužiaľ človiečik, ktorý potrebuje mať ohlas na to, čo robí a potom ide vypustiť dušu, aby urobil ešte viac. A samozrejme, že ďakujem autorke za niečo tak úžasné a také nabíjajúce energiou.

Hatifnatif, kedy máš asi ten termín?

Nepravdepodobný pár I.

.

.

.

.

All Characters belong to JKR . Autor anglického originálu An Unlikely Pair: Anne M. Oliver.

Posledná kapitola, epilóg je úplne samostatne. Dala som prednosť rýchlosti, ale snáď to až tak nevidno. Osobne mám radšej to ich večné dohadovanie a vtipné dialógy, takže táto romantika mi moc nesedí. Možno preto sa už neviem dočkať dvojky. A pozor, epilóg bol pre mňa dosť šok, ale znamená to, že tento víkend (možno dnes alebo zajtra) túto poviedku dokončím.

43 článkov (5 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás