• Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

    pavlina34 pred: 2 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Tak se mi to vrátilo i z gmailu. Možná se jmenuješ jinak? ;-)

    spaceyfan pred: 3 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahojky, moc se omlouvám, jsem fakt blbec. Mám tam chybu. Mail je pavlina.ctiborova@gmail.com a už teď moc moc moc děk...

    pavlina34 pred: 4 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahoj, zkoušela jsem ti povídku poslat na e-mail, ale vrátilo se mi to dvakrát jako nedoručitelné, podruhé jsem dala z...

    spaceyfan pred: 4 dn.
  • Odkazy na stránky Poviedky od wixie

    https://wixieff.blogspot.com/ Odkaz zo shoutboxu: ChavelierkaNechci bonzovat, ale hlásit se to musí. Pro všechny, kdo...

    Jimmi pred: 4 dn.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Ako to funguje? Zoradenie po rokoch - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. ...

    Jimmi pred: 5 dn.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, videla, mam ulozeno. Proste jsem za ty roky rozmazlena... Bozi grafika, jednoduchy prehled povidek razeny vlev...

    kakostka pred: 1 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    @kakostka a videla si tú náhradu?

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Stĺpce po rokoch boli nahradené prehľadom všetkých tém, ktoré tu máme. Pretože stačilo, aby sa nezadal rok a téma neb...

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, děkuji, přehled po letech je super. také patřím mezi pravidelné rybáře ve starších překladech. jsem zvyklá roz...

    kakostka pred: 2 týžd.
Diskusné fórum
  • Jimmi
    Main Admin
    príspevkov: 919
    Členom od: pred: 16 rok.
      

    To je autorka Legacy, toho príbehu, ako sa dostali do 15. storočia...  

    Tento je o tom, ako Hermiona na začiatku šiesteho ročníka pomôže Dracovi a na oplátku si vyžiada prístup do malfoyovskej knižnice.  Draco ju tam tajne bráva, čítajú tie najstaršie knihy... a on sa postupne mení. K tomu vzájomná príťažlivosť a sex...  a zmena Dracových názorov.

    Jeden z kandidátov na preklad, ak sa to ešte niekomu bude chce prečítať...

    https://archiveofourown.org/works/42451749/chapters/106614306

    Ale mám tam ešte tú,  kde je Draco prekliaty - na motívy Červenej Karkulky. 

    Odporúčam na prečítanie a zdieľanie názoru...  tá autorka mi sedí, nezaujatý pohľad zvonka môže rozhodnúť o preklade.

  • Octavie
    Level 2
    príspevkov: 29
    Členom od: pred: 3 rok.
      
    Jimmi, stáhla jsem si to a dám vědět.
    Četla jsem to s tou Karkulkou a moc mě to nezaujalo, ale možná jsem jen neměla tu správnou náladu...
  • Octavie
    Level 2
    príspevkov: 29
    Členom od: pred: 3 rok.
      
    Ahoj, tak přečteno Arrangement. Není to špatný. Dobrý je, že je to krátký, ale zase tím trochu ztrácí motivace a chování obou. Jako jo, je to hezký, ale takových podobných povídek je dost.
    Záleží na tom, co bys od překladu chtěla, jestli je krátká povídka to, co hledáš, do toho. Jestli tě zaujalo to téma, asi bych vybrala jinou a delší, tzn. propracovanější.