• Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ďakujem, ó veľká prekladateľka. :))) Aj za tú stránku, vyzerá zaujímavo. Použijem asi to B'ystyrglawová, lebo ten pre...

    JSark pred: 15 hod.
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ještě přidávám odkaz na zdroj: https://cs.glosbe.com/gd/cs

    Jacomo pred: 1 deň
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Děkuju, ráda jsem pomohla. Jak jsem psala, slovní hříčky mě moc baví.K těm ženským příjmením mě napadlo toto:Bifľomor...

    Jacomo pred: 1 deň
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Jacomo, ty si zázrak. :) Najskôr použijem obe s tým, že to druhé v zmysle "lono húlky/prútika" by odkazovalo aj na te...

    JSark pred: 1 deň
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Ahoj JSark.Slovní hříčky jsou při překladu moje nejoblíbenější záležitost, tak jsem zkusila něco nahodit do slovníků....

    Jacomo pred: 2 dn.
  • Fórum překladatelů Mená zakladateľov

    Čarodejky, kolegyne prekladateľky, prevažne asi skôr zo Slovenska. :)Mám na vás takú malú prosbičku, prekladateľský o...

    JSark pred: 2 dn.
  • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

    Napiš mi mail, pošlu ti to jako pdf.

    spaceyfan pred: 4 dn.
  • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

    Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, prosím nemáte někdo překlad povídky Dychtivý šepot? Je to taková moje srdcovka, k...

    FFmagor pred: 5 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    @spaceyfan pošli mi ju na email. Dám ju do stiahnutí. Ale musí byť jasné odkiaľ to je a kto je pôvodný autor.

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

    pavlina34 pred: 3 týžd.
Diskusné fórum
  • Jimmi
    Main Admin
    príspevkov: 920
    Členom od: pred: 16 rok.
      

    What happens when Lucius is released from prison and not even Draco knows why? And why does falling in love with Hermione Granger feel so right? Friends with Harry Potter? Join Draco and Hermione as the untangle their roots to form a beautiful beginning.
    Harry Potter - Rated: M - English - Romance/Drama - Chapters: 16 - Words: 116,442 - Reviews: 91 - Updated: 2-3-10 - Published: 8-2-09 - Hermione G. & Draco M. - Complete

    c114e53dba

    http://www.fanfiction.net/s/5269163/1/Twisted_Roots_Completely_Revised

    Pripomenulo mi to skrátenú verziu posledného dlhočizného príbehu od luckei1. Skvelé popísaná (a prepojená s kánonom) bitka o Rokfort. Hermiona sa rozchádza s Ronom, Draco dostane rok podmienku a musí pracovať na oddelení pre styk s muklami. Jeho jedinou priateľkou sa stáva Hermiona, nakoniec sa zamilujú. Nečakane Luciusa prepustia, a Draco sa musí rozhodnúť, či bude hrať dvojitého agenta alebo priamo odmietne ponuku pridať sa k smrťožrútom. Unikátne riešenie. Záver poriadne akčný a jedinečné vysvetlenie nenávisti Malfoyovcov voči muklom. Správny koniec. Celkovo veľmi príjemná poviedka, stojí za prečítanie. Ďakujem za link.