Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Alexander Malfoy


Vyhľadávanie v tejto téme:
  

Text v tejto časti je generovaný, v prípade, že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Alexander Malfoy

Prekladateľ : Tesska

Názov originálu: Alexander Malfoy

Autor originálu : grednforge117

Link na originál : Alexander Malfoy

Počet slov originálu: : 50 204

Rating : M 16+ -

Éra / Obdobie: Po Bradavicích Žáner: Humor , Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: Neuvedené Počet slov originálu: _ 50K-100K Párovanie: Dramione
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní grednforge117, ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.

Konečne niečo iné ako slash J Aj keď fandím slashu, nie sú mi cudzie ani tieto klasické páry. Draco a Hermiona vlastne patria k mojim obľúbeným. Preto som sa rozhodla, že si oddýchnem pri nejakom peknom príbehu a som len rada, že som dala na radu Jimmi, ktorá mi poradila s výberom tohto príbehu.

Ako viete, jedná sa o príbeh Alexander Malfoy, ktorého autorkou je grednforge117.

Originál poviedky môžete nájsť na známej stránke: http://www.fanfiction.net/s/3731515/1/Alexander_Malfoy

Poviedka má 17 kapitol, nie sú veľmi dlhé, takže si myslím, že by mali pribúdať jedna radosť. Teda, minimálne jedna za týždeň.

Disclaimer:

Harry Potter belongs to J.K. Rowling, Warner Brothers, et al. No copyright infringement is intended.

Osobné vyhlásenie autorky:

Disclaimer: If I had come up with Harry Potter, I would be out celebrating the fact that I am the coolest woman in the world. Sadly, I’m not.

Autorkin popis: Ako syn Draca Malfoya pomáha „zbaliť“ mu tú najneočakávanejšiu osobu.

Dúfam, že sa budete pri tejto poviedka baviť rovnako dobre, ako som sa bavila ja s Rapidez!

Prajem Vám príjemné čítanie ...

Tessa