archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi:

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Úžasná Karikatura Intimností

Chýbajú informácie o preklade

Tento preklad je dokončený a pôvodne bol zverejnený na dnes už neexistujúcom webe. Plný kredit a poďakovanie patrí pôvodným prekladateľkám, ktoré sú uvádzané pre jednotlivých kapitolách.Áno, zase cudzí preklad. Tentoraz sa vracia na tieto stránky, kto si ešte spomenie na časy, keď tu začínal?


Ako ste si určite všimli, máme teraz pomerne prázdno a v najbližšej dobe sa to asi nezmení. Aby som to nejako zaplnila, tak som sa rozhodla konečne zverejniť tento preklad. Dramioniek nikdy nie je dosť. Keďže opätovne nemám súhlas pôvodnej prekladateľky, pôjde do Restricted a je určený len pre naše potreby (V RS by to nemal google nájsť, ale dokáže prekvapiť). 


Úžasná Karikatura Intimností

preklad:  Méry, Peacy
 
A Wonderful Caricature of Intimacy by AnasellaEmm

Beta: Te-pa


Pôvodná stránka prekladu: už neexistuje


Pôvodný stránka originálu: už neexistuje

Děj :Draco miluje svého syna víc než cokoliv na světě, proto když mu jej chce jeho bývalá žena odvést požádá o pomoc tu nejméně pravděpodobnou osobu .Hermiona se musí rozhodnout zda pomoc jejímu bývalému nepříteli stojí za změnu celého jejího života .

Počet kapitol: 26

Postavy :Draco Malfoy , Hermiona Grangerová, Blaise Zabini, Harry Potter , Ginny Weasleyová, Lucius Malfoy , Narcissa Malfoyová, Ron Weasley , Pansy Parkinsonová
Súhlas k prekladu má pôvodná prekladateľka. Bohužiaľ sa mi s ňou ani s ostatnými ľuďmi na pôvodnej stránke nepodarilo spojiť. 


Tieto stránky ani ja osobne si nerobia žiadne nároky na tento preklad, ktorý je zverejňovaní v pôvodnom znení. Poďakovanie patrí Peacy, Méry a Te-pa za ich skvelé preklady. 


Naše ďalšie weby

Nájdete nás