Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Chuť tvého polibku


Vyhľadávanie v tejto téme:
  

Text v tejto časti je generovaný, v prípade, že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Chuť tvého polibku

Prekladateľ : LadyF

Názov originálu: Taste Of Your Kiss

Autor originálu : AkashaTheKitty

Link na originál : Taste Of Your Kiss

Počet slov originálu: : 9 724

Rating : T 13+ -

Éra / Obdobie: Po Bradavicích Žáner: Humor , Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: Neuvedené Počet slov originálu: _5K-10K Párovanie: Dramione
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní AkashaTheKitty, ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.

CHUŤ TVÉHO POLIBKU

Preklad: LadyF

Beta-read: Jimmi

Banner:  Little Dollface

Draco a Hermiona dospeli a stali sa nie tak presne tým, čím si o nich každý myslel, že sa stanú a teraz musia pracovať spoločne. Draco sa pozoruhodne zmenil, ale dokáže si to Hermiona uvedomiť?

 Obdobie: Po Rokforte, Draco a Hermiona sú profesionálni speváci a vydávajú sa spolu na turné.

Ocenenia: Best Short Story at the Dramione Awards Round 3

BEZ VAROVANIA

Dramione  (Humor / Romantika)

Rating: PG-13

Počet kapitol: 1

Počet slov: 9521

This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended.

Stav: Súhlas s prekladom

PREKLAD DOKONČENÝ