• Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

    pavlina34 pred: 2 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Tak se mi to vrátilo i z gmailu. Možná se jmenuješ jinak? ;-)

    spaceyfan pred: 2 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahojky, moc se omlouvám, jsem fakt blbec. Mám tam chybu. Mail je pavlina.ctiborova@gmail.com a už teď moc moc moc děk...

    pavlina34 pred: 3 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahoj, zkoušela jsem ti povídku poslat na e-mail, ale vrátilo se mi to dvakrát jako nedoručitelné, podruhé jsem dala z...

    spaceyfan pred: 3 dn.
  • Odkazy na stránky Poviedky od wixie

    https://wixieff.blogspot.com/ Odkaz zo shoutboxu: ChavelierkaNechci bonzovat, ale hlásit se to musí. Pro všechny, kdo...

    Jimmi pred: 4 dn.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Ako to funguje? Zoradenie po rokoch - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. ...

    Jimmi pred: 5 dn.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, videla, mam ulozeno. Proste jsem za ty roky rozmazlena... Bozi grafika, jednoduchy prehled povidek razeny vlev...

    kakostka pred: 1 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    @kakostka a videla si tú náhradu?

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Stĺpce po rokoch boli nahradené prehľadom všetkých tém, ktoré tu máme. Pretože stačilo, aby sa nezadal rok a téma neb...

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, děkuji, přehled po letech je super. také patřím mezi pravidelné rybáře ve starších překladech. jsem zvyklá roz...

    kakostka pred: 2 týžd.
Diskusné fórum
  • Jimmi
    Main Admin
    príspevkov: 919
    Členom od: pred: 16 rok.
      
    Title: Captivation

    Author: Angelic Candy

    Rating:
    M , Romance/Drama

    Pairings: Harry/Draco

    Warnings: Male/Male sexual situations!

    Summary: Po válce si Harry myslí, že už má po problémech, ale to jen do okamžiku, kdy zjistí, že Draco Malfoy je na famfrpálové Akademii, kam se Harry chystal nastoupit. Nepřátelství se mezi nimi znovu rozhoří, projeví se jejich rivalita, ale Harry si uvědomí, že jejich vztah se formuje v něco neočekávaného.

    Délka: 209 532 slov, 28 kapitol, kompletní

    Poznámečka: PORAZÍ MA, omylom som to preplácla, prepáč Rapidez, ešte skúsim nejakú zálohu

    Odkaz: http://www.fanfiction.net/s/3088361/1/Captivation
  • ladyF
    Level 2
    príspevkov: 102
    Členom od: pred: 15 rok.
      
    Zrovna na tuhle jsem si nedávno vzpomněla ale nemohla jsem přijít na to, jak se jmenovala a kdo ji napsal. (Pozn. pro mě - asi bych sem taky měla začít házet věci, co jsem přečetla.)

    Popis jejich vztahu není nijak idealizován, řeší se normální ale i tak trochu nenormální (je to Potter a Malfoy, co byste čekali?) problémy. hlavně mě zaujal popis studentského života. Jen pozor, vše je z Harryho pohledu. A ačkoliv Harryho zkoumání vlastní sexuality bylo nemsírně zajímavé, v jistých momentech bylo děsně frustrující neznat Dracův názor.

    Vřele doporučuju i pokračování!
  • verinka
    Level 1
    príspevkov: 3
    Členom od: pred: 14 rok.
      
    To bylo velice yummy smile To, že hochy autorka vykopla úplně mimo Bradavice bylo rozhodně zajímavé a domyslela si i spoustu zajímavých charakterů. Vývoj vztahu je plynulý, uvěřitelný, postavy perfektně vystihnuté - bylo fajn, že Draco neztrácel tu svoji jízlivost, ani ke konci. Ubral, ale pořád to byl náš oblíbený Zmijozel.
    Jen jsem měla stejný problém, že je to celé psáno z Harryho pohledu. A někdy je to opravdu frustrující.
    A možná, kdyby si autorka odpustila množství jistých scén. Nevadí mi, když jsou naši hoši vášniví, ale ne vždy to bylo nezbytně nutné.
    Rozhodně přečíst smile
  • Ivet
    Level 1
    príspevkov: 33
    Členom od: pred: 14 rok.
      
    Ale už vážně, potřetí už to číst nebudu, abych zase zapomněla na komentář. grin I když znovu to přečíst by nebyl promarněný čas, protože tahle povídka je originální jak prostředím, tak i zápletkami a dějem. Moc jsem si to užila. Harry mě často pobavil a Draco zase nutil k přemýšlení.
    Po dočtení rozhodně doporučuji skočit po pokračování. Poté celý příběh získá dokonalé zakončení. smile