• Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

    pavlina34 pred: 3 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Tak se mi to vrátilo i z gmailu. Možná se jmenuješ jinak? ;-)

    spaceyfan pred: 3 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahojky, moc se omlouvám, jsem fakt blbec. Mám tam chybu. Mail je pavlina.ctiborova@gmail.com a už teď moc moc moc děk...

    pavlina34 pred: 4 dn.
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

    Ahoj, zkoušela jsem ti povídku poslat na e-mail, ale vrátilo se mi to dvakrát jako nedoručitelné, podruhé jsem dala z...

    spaceyfan pred: 4 dn.
  • Odkazy na stránky Poviedky od wixie

    https://wixieff.blogspot.com/ Odkaz zo shoutboxu: ChavelierkaNechci bonzovat, ale hlásit se to musí. Pro všechny, kdo...

    Jimmi pred: 4 dn.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Ako to funguje? Zoradenie po rokoch - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. ...

    Jimmi pred: 6 dn.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, videla, mam ulozeno. Proste jsem za ty roky rozmazlena... Bozi grafika, jednoduchy prehled povidek razeny vlev...

    kakostka pred: 1 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    @kakostka a videla si tú náhradu?

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

    Stĺpce po rokoch boli nahradené prehľadom všetkých tém, ktoré tu máme. Pretože stačilo, aby sa nezadal rok a téma neb...

    Jimmi pred: 2 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

    Jimmi, děkuji, přehled po letech je super. také patřím mezi pravidelné rybáře ve starších překladech. jsem zvyklá roz...

    kakostka pred: 2 týžd.
Diskusné fórum
  • mynona
    Level 2
    príspevkov: 126
    Členom od: pred: 10 rok.
    po okt.02.2017 - 13:58  

    Jestli chcete spáchat dobrý skutek a potěšit některou z čarodějek, ale nechcete si zařizovat vlastní tému nebo si vybírat z těch už založených, vytvořily jsme pro vás s Jimmi tému Čarodějkám jen to nej.

    Zde je vypsaný abecední seznam všech čarodějek, které se mi ozvaly s datem svých narozenin. Pokud budete chtít některou z nich obdarovat povídkou, vyberte si, jestli do témy pod příslušným měsícem napíšete nebo nenapíšete, že pro dotyčnou něco chystáte. (Buď se bude radovat a čekat, nebo se bude do poslední chvíle užírat nejistotou. Tady se ukáže, která z vás je ďábelská smile)

    Nemáte-li práva administrátora, některého oslovte (v seznamu červeně - jestli jsem zase někoho zapomněla, houkněte), ať vám povídku vloží na daný datum pod tému Čarodějkám jen to nej.

    Pokud jsem popletla datum, omlouvám se, opravím to. Dejte vědět, která jména tu chybí (případně i s datem narození), ať už je to překladatelka, vaše beta nebo zkrátka jenom zasloužilá čarodějka, kterou byste chtěli potěšit. Přiřadím ji do skupiny.

    Narozeniny těchto stránek: 20.3.

    arabeska: 11.5. Carmy: 7.1.
    denice: 1.4.
    Elza: 25.5. gama: 21.12. grepik03: 8.1. holloway: 9.1.
    Jacomo: 22.7.
    Jimmi: 26.5.
    ladyF: 13.9. Luci.e.n.:
    Lupina: 28.1.
    marci: 28.4. martik: 27.12.
    MIRA: 18.5.
    morikage: 15.10. Patoložka: 8.5.
    soraki: 4.8.
    Sevik99: 1.3.
    solace: 22.3. Violeta: 12.6.

  • Jacomo
    Admin
    príspevkov: 45
    Členom od: pred: 13 rok.
      
    Moc ráda bych na seznam přidala i mé dvě úžasné bety: Ivet (21.2.) a Calwen (28.5.)
    I když je nejspíš obdaruji jen já, jsou to moje zlatý holky a já si moc přeju, aby měly možnost najít své dárečky v tomhle skvěle vymyšleném šuplíčku smile
    Díky moc, arabesko!
  • mynona
    Level 2
    príspevkov: 126
    Členom od: pred: 10 rok.
      
    Jsou tam smile
  • Sevik99
    Level 1
    príspevkov: 6
    Členom od: pred: 13 rok.
      
    Ganlum 22. 6.