archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi:

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Séria: OneShots Drarry 2009

Správca:
Rating :  - Éra / Obdobie: Neuvedené Žáner: Neuvedené Jazyk originálu: Neuvedené Varovanie: Neuvedené Počet slov originálu: Neuvedené Párovanie: Neuvedené Stav prekladu: Neuvedené

A Simple Wish (one shot)

 

Autorka: Alisanne

Preložila: Juli (Tessa)

Beta: LadyF (prvá časť), Rapidez (druhá časť)

Prístupnosť: + 18r.! (len prvá časť)

Doba: po siedmom ročníku (samozrejme po vojne)

Popis: Draco a Harry tvoria pár pod dohľadom Severusa a Lupina. Draco sa dozvedá o Harryho bezútešnom detstve a je rozhodnutý vyplniť svojmu priateľovi každé prianie ...

Varovanie: erotická scéna ...

Názor prekladateľky: Podľa mňa je tento slash veľmi romantický, založený na vzájomnej láske a hlavne odhodlaní plniť priania milovanej osobe. Určite stojí za prečítanie.

Autorkina poznámka:

Tento príbeh bol napísaný ako reakcia na skvelý, ale znepokojujúci Fic, ktorý som nedávno čítala. Doľahol na mňa a potrebovala som to zo seba dostať von. Tu je to, s čím som prišla.

Jednoduché prianie

* Prvá časť *

****************************************************************

 

Názov: A Simple Wish

Autorka: Alisanne

Preložila: Tessa

Beta – read: Rapidez

I do not own the characters, they all belong to Rowling!

Poviedku v originálnom znení si môžete prečítať na adrese:

http://www.thehexfiles.net/viewstory.php?sid=2629&i=1

Žiadosť autorky: Ak to budete čítať a zapáči sa Vám to, autorka by si tiež rada prečítala Vaše komentáre. Prosím, napíšte niečo aspoň pár slovami v Aj. Ďakujem.

Varovanie: + 18r.


****************************************************************

Draco civel na temeno priateľovej hlavy.

„To nemyslíš vážne,“ povedal.

Harry sa naňho pozrel zo svojho miesta, ležiac pred ním. „Hej, myslím,“ povedal ticho. „Nikdy som nebol na pikniku. Dursleyovci ma samozrejme nikdy nevzali.“

Draco zažmurkal. „No, tak to je zle,“ vyhlásil.

Harry pokrčil ramenami a snažil sa znieť ľahostajne, ale jeho milenec ho okamžite prekukol. Draco natiahol ruku, jemne zaťahajúc za Harryho vlasy a nakloniac ho, aby sa dotkol jeho pier v sladkom bozku.

Keď sa odtiahol od Harryho očí schovaných za okuliarmi, ten zalapal po dychu.  „Prečo to bolo?“ spýtal sa.

Draco sa usmial. „Len preto, že som mohol,“ povedal.

Obaja boli na posteli, na panstve Malfoyovcov, kde trávili leto. Od chvíle, keď Harry porazil pred niekoľkými mesiacmi Temného pána s pomocou Draca, obaja sa stali nerozluční, vyznajúc si na konci siedmeho ročníka svoje city.

 Cez Harryho spoločenské postavenie, ako Spasiteľa čarodejníckeho sveta, riaditeľka McGonagallová trvala na tom, že musel byť pod dohľadom dospelého, kým dovŕši plnoletosť, a tak spravili kompromis a Harry sa presťahoval do zámku s Dracom a Snapom.

Zdanlivo obsadil Harry komplet dolných miestností s halou, ale v skutočnosti tam trávil veľmi málo času.

On a Draco spolunažívali celkom dobre v jeho apartmáne, avšak na čom Snape trval, bolo silné tlmiace kúzlo. Vzhľadom k tomu, že sa na leto prisťahoval i Remus Lupin, Snape si mohol ťažko sťažovať na to, čo robil jeho synovec so svojim milencom.

Strávili veľkú časť leta rozhovormi o veciach, ktoré Harry neurobil ako dieťa. O veciach, ktoré si želal, aby mohol spraviť. Draco bol zdesený, že jeho  milenec bol tak zanedbávaný a zdalo sa, že je odhodlaný na všetko.

Severus len potriasol hlavou, ale s úsmevom, keď vzal Draco Harryho púšťať šarkana, hral s ním kúzelnícku čínsku dámu a s domácim škriatkom vymýšľali každé známe cukrovinky, to všetko v snahe dohnať stratené Harryho detstvo.

Harry sa pretočil na chrbát a pretiahol sa, keď hra svalov jeho pružnej postavy rýchlo odviedla Dracovu pozornosť. „Čo budeme robiť ďalej?“ spýtal sa tmavovlasý chlapec, a uchvátil Draca, vyrovnajúc sa v tom okamihu mužnosťou iným chlapom.

 „Môžem urobiť oveľa viac, než to, že ťa pobozkám,“ povedal.

Harry sa uškrnul, ovinúc svoje ramená okolo Dracovho krku a dívajúc sa na neho cez dlhé mihalnice. „Počítal som s tým,“ povedal chrapľavo.

Ich pery sa stretli v ďalšom jemnom bozku, ktorý sa zmenil na vlhký a horúci za pár okamihov. Harryho bozky boli agresívne, zatiaľ čo Dracove boli znepokojujúcimi, pomalými, zmyselnými výpadmi do úst svojho milenca.

 Z Harryho hrdla sa vydralo zastonanie, keď Draco prevzal kontrolu nad bozkom a začal napodobňovať s jeho jazykom to, čo s ním skutočne robiť chcel. Jeho penis sa pohol a vzoprel sa proti pevnému telu, keď ho úplne prikryl.

Poťahujúc Harryho pery, Draco zaboril tvár do milencovho krku, jemne sajúc pozdĺž jeho hrdla. Harry ovinul nohy okolo Dracovho pása a žobral o to, aby ho pretiahol.

Draco sa usmial proti voňavej pokožke Harryho krku. „Ty chceš, aby som ťa pretiahol?“ zašepkal. „Mám vojsť dovnútra tvojho malého, tesného zadku?“

Harryho dych zlyhal a on len tlmene zastonal. „Áno,“ povedal. „Urob to. Pretiahni ma.“

Reagoval rýchlo. Draco zamumlal kúzlo, ktoré ich zbavilo šiat, a potom priľahol svojho milenca, olizujúc a sajúc cestou nadol jeho metlobalom vytvarované telo.  Zaváhal nad Harryho bradavkami, venujúc im pozornosť dovtedy, kým tmavovlasý mladík nevrnel slasťou, a potom pokračoval dole k jeho pupku, ktorý špirálovito a nemilosrdne obkrúžil jazykom.

Keď konečne skĺzol prstami nadol a jeden strčil do Harryho vnútra, Chrabromilčan bol rozochvený, zvierajúci Dracove ramená, sústredený na ich splynutie. Blondiak naťahoval čas, držiac ho v šachu iba s krajným vypätím vlastnej vôle.

Keď vkĺzol do Harryho horúceho, napätého tela, obaja zanariekali. Draco ležal chvíľu bez pohybu, vychutnávajúc si pocit Harryho objatia, a potom sa začal pohybovať. Pretiahol Harryho, tvrdo a hlboko vrážajúc sa do jeho tela, skúšajúc spojiť sa s ním v jeden celok.

Harry sa s ním stretal ťah po ťahu, zdvíhajúc boky v zmyselných pohyboch, ktoré privádzali Draca do šialenstva. Boli tvárou v tvár, v ich obľúbenom spôsobe milovania a Draco mohol zakaždým vidieť pocit, ktorý preletel cez milencovu výraznú tvár.

„Milujem ťa,“ zašepkal blondiak, keď zrýchlil tempo.  

Bolo to, ako keby na Harryho tvári vyšlo slnko. Usmial sa a prerývane zašepkal: „Tiež ťa milujem, drak môj.“

Spoločne vyvrcholili vo vlhkom, lepkavom, nádhernom zmätku, v spleti rúk a nôh, Dracova tvár ukrytá v Harryho krku, keď sa Harry zmietal v pulzujúcom, rytmickom, orgastickom kŕči. Pre jasný, žiariaci moment, ktorý nastal a ich vytriezvenie, omotajúc okolo seba ramená, si vymieňali upokojujúce bozky.

Harry chlácholivo pohladil chrbát svojho milenca, keď zašepkal čistiace kúzlo a chvejúce kúzlo ich za chvíľu umylo.

„Mal by som vstať,“ povedal Draco nakoniec.

„Prečo?“ Harry bol pohodlný, nemal chuť sa pohnúť.

„Na dnešné popoludnie musím naplánovať piknik,“ odpovedal Draco.

„Nie, nerob to,“ povedal Harry.

„Áno, urobím,“  trval na tom blondiak. „Chcem ti dať to, o čo si myslím, že si prišiel ako dieťa. Zamiloval som sa do teba,“  Harrymu vyhŕkli slzy z očí, keď to vyhlásil, „a chcem to dotiahnuť do konca.“

Harry si povzdychol. „Tak potom - môžeme mať jahody v čokoláde?“ opýtal sa.

Draco pobozkal konček priateľovho nosa. „Samozrejme,“ sľúbil.

 

- Koniec  prvej časti -

 

Jednoduché prianie

* Druhá časť *

**********************************************************************

„Pán Draco si priať pre Harryho Pottera čokoládovú tortu?“

Draco prikývol. „Áno Dipsy. Prosím, urob jednu a aj nejaké citrónové koláčiky, ktoré má tak rád.“

Dipsyho emóciami naplnené oči sa ešte zväčšili. „Pán Draco chce, aby Dipsy urobil všetky, ktoré má Harry Potter rád?“

Draco stiahol pery, uvažujúc. Nakoniec odpovedal. „Áno, to je dobrý nápad, Dipsy. Sprav to. Určite pridaj jahody máčané v rozpustenej čokoláde.“

„Je tam niečo iné ako dezert, v tomto piknikovom menu?“ spýtal sa spoza neho zamatový hlas.

Draco sa otočil, uzrúc Remusa Lupina opierajúceho sa s úsmevom o kuchynské dvere. Prekonal vlastný odpor, keď pekný vlkolak vošiel do miestnosti.

„Prečo to robíš, Draco?“ opýtal sa.

Draco zažmurkal. Veľmi často sa s milencom svojho krstného otca za posledných niekoľko týždňov nestretol, aj keď bol tento muž k nemu neochvejne zdvorilý po celú dobu. Draco mal pocit, ako by ho nejakým spôsobom skúšal. Pristihol sa, ako dúfa, že prešiel akýmkoľvek testom tohto muža, ktorý preňho sám vymyslel.

„Pretože Harry nikdy nebol na pikniku,“ odpovedal Draco.

„Zdá sa s tým byť veľa problémov,“ pozoroval Remus.

Draco pokrčil ramenami. „Ani nie, naozaj. Harry si toto všetko zaslúži, a aj viac.“

„Och, súhlasím,“ povedal Remus, pousmejúc sa. „Ale neodpovedal si mi na skutočnú otázku. Prečo to robíš?“

„Myslím, že som odpovedal na otázku,“ povedal Draco, začínajúc byť trochu naštvaný. „Pretože sme sa dohodli, že si zaslúži mať pekné veci a dobré skúsenosti, prečo by som to preňho nespravil?“

Remus zavrtel hlavou. „Nie. Chcem povedať, prečo mu plníš každé jeho prianie? Čo skúšaš napraviť? Zdá sa, že to skúšaš príliš usilovne.  Urobil si niečo Harrymu?“

Plavovlasý muž prekrížil ruky na svoju obranu. „Neurobil som mu nič,“ povedal. „Skúšam mu dopriať v živote trochu radosti. Nemal jej veľa a myslím, že to robím. To je všetko.“

Remus sa jemne pousmial. Mal chuť usmiať sa na toho chlapca, muža, ktorý bol jeho adoptívnym krstným synom. Mal však obavy, že Draco robil všetko pre Harryho a nedovolil mu splniť vlastné potreby. Remus si myslel, že v ňom môže badať známky povojnového stresu. Rozhodol sa zmeniť taktiku.

„A čo tvoj život, Draco? Bol si šťastný?“

Draco sa rozhorčene zasmial. „Môj život?“ zopakoval. „S Luciusom Malfoyom? Čo si myslíte?“

Vlkolak prikývol. „Takže si musel byť pomerne nezávislý väčšinu svojho života,“ povedal. „To muselo byť ťažké.“

Draco znova pokrčil ramenami, cítiac sa nepríjemne z tohto hĺbkového výsluchu. „Darilo sa mi,“ povedal napokon.

Remus si povzdychol. „Kto sa postará o teba, Draco?“ opýtal sa. „Bojím sa o teba, a to najmä po vojne ...“

„Nepotrebujem, aby sa o mňa niekto staral,“ povedal blondiak. „Harry je hrdina. Je na čase, aby sa niekto postaral oňho.“

„Je to obdivuhodné,“ povedal Remus, „ale napriek tomu si myslím, že aj ty potrebuješ utešiť,“ pokračoval. „Nepredpokladám, že to naruší váš vzťah. Si pre Harryho skvelý, nikdy som ho šťastnejšieho nevidel, ale mal by si mu umožniť, aby ti pomohol. Neodstrkuj ho, Draco. Bola by to škoda. Spolu vám to pristane.“

Draco pokrčil ramenami, sklopiac oči. Nebol zvyknutý žiadať o pomoc, jeho otec a matka to netolerovali.

„Som v poriadku,“ zamrmlal, keď ucítil teplú ruku spočinúť na svojom ramene.

„Nechaj Harryho potešiť ťa tiež, Draco,“ povedal Remus. „Z toho, čo som videl, ťa zbožňuje. Nezaobchádzaj s ním ako s dieťaťom.“

Draco civel na muža, čo ho potľapkal po ramene, obrátil sa a odišiel z kuchyne. Čo tým myslel? Nezaobchádzal s Harrym ako s dieťaťom, či hej? Merlin, určite to nerobil, že? Bohovia, keby bol, Harry by bol rozrušený a chcel, aby prestal. Harry ho ale nechal ... Nemohol zniesť, že by ho Harry opustil tiež, nechal ho samého ako ostatní v jeho živote ...

V Dracovi vírili myšlienky, keď odišiel z kuchyne vyhľadať svojho milenca.

*****

„Si pripravený?“

Draco sa tlačil láskyplne na Harryho krk, zachytiac jeho pohľad v zrkadle. Keď zbadal svojho milenca obliekať sa, šiel za ním a Harryho dotyk ho okamžite upokojil. Vytvárali pozoruhodný obrázok, Harryho tmavý, mužný výzor výborne kontrastoval s Dracovou svetlovlasou dokonalosťou.

Harry mu vrátil úsmev v zrkadle. „Hej,“ povedal. „Uvedomuješ si, že som oblečený viac ako za posledné tri dni?“

Draco sa uchechtol. „Hej, mám rád nahého Harryho vo svojej posteli,“ povedal. „Myslím, že som si naňho zvykol.“

„Mmm. Tiež som si celkom dobre zvykol na nahého Draca. Zaujímalo by ma, prečo si nespravíme piknik nahí?“ uťahoval si Harry.

Draco zagúľal očami. „Pretože, aj keď ťa milujem nahého, nie som momentálne pripravený deliť sa o tvoju nahotu so Severusom a profesorom Lupinom.“

Harry sa uškrnul. „Hej, to vidím,“ povedal. V tvári jeho milenca sa odrazil jemný úsmev, keď pokračoval. „Ďakujem ti, láska, že to robíš. Nemusíš sa snažiť, aby si vtlačil celé detstvo do jedného leta, vieš?“

Draco pokrčil ramenami a objal Harryho pevnejšie. „To nie je problém,“ povedal. „Robím to pre teba rád.“

„Musím začať uvažovať nad tým, čo urobím ja pre teba,“ povedal Harry.  

Svetlovlasý muž sa usmial a pobozkal Harryho vzadu na krku. „Nie, nemusíš,“ zamrmlal. „To je to najmenej, čo môžem urobiť, aby som ti to vynahradil. Kompenzácia toho, ako sa k tebe po celé tie roky všetci správali. Ani ja som sa k tebe nechoval dobre. Aj tak niekedy uvažujem, prečo si so mnou, keď som bol taký zlý.“

Harry prekvapene zažmurkal. „Draco, som s tebou, pretože ťa milujem,“ povedal.

Draco pokračoval, takmer sa zdalo, akoby hovoril sám so sebou. „No, tomu všetkému je koniec. Odteraz ťa budem rozmaznávať. Budem perfektný priateľ, žiaden strach.“

Harry sa zamračil. „Draco, láska, nemusíš byť perfektným priateľom. Proste buď mužom, do ktorého som sa zamiloval. A nemusíš ma rozmaznávať, budeme sa rozmaznávať navzájom, budeme sa o seba starať navzájom, v poriadku?“

Draco potriasol hlavou, otočil sa na odchod a nevidel zranený výraz v Harryho tvári. „To nie je potrebné, láska,“ zavolal cez rameno. „Môžem sa postarať o všetko. Je čas ísť.“

Harry nasledoval svojho priateľa z miestnosti s malým povzdychom.

*****

Domáci škriatok zariadil piknik na dohľad od zámku, na širokom, slnečnom kúsku mäkkej, trávnatej plochy nachádzajúcej sa za zadnou časťou budovy. Veľká, farebná deka poskytovala viac miesta ako pre dva páry.

Remus a Snape si pripravili vlastné jedlo, skladajúc sa z viacerých chutných potravín, zákuskov, na ktoré sa Draco sústredil pri balení. Dospelí si tiež pribalili fľašu šampanského, po ktorej Dracove oči dychtili, keď sa napil svojej malinovky.

„Mal som na to myslieť,“ zamrmlal.

Harry, ktorý bol od začiatku pikniku zamyslený, zahodil svoje rozladenie a vyťahoval jedlo z košíka. „Jahody!“ povedal nadšene.

Draco sa usmial. „Hej, dobre, že si sa o nich predtým zmienil,“ povedal. „Aj keď, hodilo by sa, keby sme mali šampanské. Je celkom dobré.“

Harry sa zasmial a objal ho. „Och, naša limonáda je fajn,“ povedal. „Neboj sa.“

„Mal si už niekedy šampanské, Harry?“ opýtal sa Draco zvedavo.

Harry zavrtel hlavou.

Draco sa uškrnul. „Myslím, že viem, čo si potom objednáme na večeru,“ povedal.

Harry pokrčil ramenami. „Mám rád tekvicový džús,“ povedal ticho. „Prečo nemôžeme ostať pri tom?“

Draco sa naňho prekvapene pozrel. „Ja ... môžeme, láska. Len som si myslel, že by bolo pekné skúsiť niečo iné ...“

Harry zavrtel hlavou. „Nie, myslel si si, že je to ďalšia vec, ktorú pre mňa môžeš spraviť, ktorú za mňa musíš zariadiť,“ povedal. „Ja nie som dieťa, Draco.“

Remus a Snape sa vybrali pred chvíľou na prechádzku a dvaja mladí muži tam sedeli, s prekríženými nohami na deke, pozerajúc na seba.

„Zariaďovať za teba? Čo ... kde sa to v tebe berie, Harry?“ Draco zrumenel jasnou červenou.

Harry sa naňho zahľadel triezvo. „Som frustrovaný, Draco. Cítim, ako sa začínam dusiť. Chcel by som spraviť tiež niečo pre teba, ale ty mi to nechceš dovoliť.“

„Dusiť?“ zašepkal Draco, jeho tvár bledla. Dych sa mu zrýchlil, jeho myšlienky začali víriť. Chce ma opustiť, chce ma opustiť rovnako ako všetci ostatní ... „Ty ... toto celé bola len pretvárka, že? Chceš ma opustiť! Rovnako ako všetci ostatní.“

Harry zavrtel hlavou, ale Draco bol príliš zaneprázdnený civením na deku. „Chcem iba, aby si ma miloval, Harry,“ povedal smutne. „To je to, čoho som sa bál. Že ma opustíš bez ohľadu na to, ako som k tebe dobrý. Opustíš ma rovnako ako všetci ostatní ...“

Harry bol bleskovo na nohách, rukami ovinul plavovlasého muža, pevne ho objímuc. „Nechcem ťa opustiť,“ povedal horlivo. „Neposielaj ma preč. Ľúbim ťa. Ja iba chcem, aby sme sa o seba starali navzájom, nie aby si sa ty staral o mňa po celý čas. Som tiež dospelý, Draco.“

Harry upokojoval svojho zúfalého milenca. Rozpoznal príznaky blížiaceho sa záchvatu paniky. „Dýchaj, zlatko,“ zamrmlal, trúc upokojujúco v kruhoch Dracov chrbát. „Ľúbim ťa a nikam neodchádzam.“

Trvalo to pár minút, ale napokon sa mu Draco vrhol do náručia. „Prepáč,“ zašepkal do Harryho krku. „Ja ťa jednoducho nechcem stratiť. Ľúbim ťa, Harry. Odpustíš mi to hlúpe správanie?“

Harry sa potichu zasmial, trením upokojujúco krúžiac po milencovom chrbte. „Ty nie si hlupák,“ povedal. „A samozrejme, že ti odpúšťam, nie, že by bolo čo odpúšťať. Len chcem, aby sme sa na seba mohli obaja spoľahnúť.“

Draco zavrel oči. Mal niekoho, o koho sa mohol starať a niekoho, kto sa bude starať oňho. Znelo to božsky.

„V poriadku, Harry,“ zamrmlal. „Sľubujem, že ti tiež umožním starať sa o mňa. A je mi ľúto, že som ťa zarmútil.“

Harryho stisk zmocnel. „Spočiatku to bolo skvelé, ale v poslednej dobe som cítil, že sa o mňa staráš viac. Radšej sa starajme o seba navzájom. Koniec koncov,“ pripomenul blondiakovi, „ty si všetko, čo mám.“

Draco prikývol. Harry mal pravdu. Remus a Snape boli skoro ako ich rodina, ale oni mali naozaj na svete len seba.

  „Poď,“ povedal Harry. „Poďme zjesť všetky lahôdky, ktoré pre nás pripravil domáci škriatok, ok?“

Draco prikývol a posadil sa, rýchlo sa upravujúc, keď si Harry ľahol a umiestnil svoju hlavu do jeho lona. Draco sa usmial a kŕmil svojho milenca z vlastných prstov a rozprávajúc sa po celú dobu.

Keď Draco hovoril o svojom strachu z opustenia, Harry ho nežne držal, a keď Harry povedal Dracovi o jeho obavách, keď jeho dlhodobým cieľom bola Voldemortova smrť, Draco ho na oplátku utešoval. A keď si Harry sadol a vyzval Draca, aby si zložil hlavu v jeho lone, Draco mu vyhovel, umožniac Harrymu na oplátku kŕmiť ho.

Remus a Snape ich pozorovali z lesa, s rukami omotanými okolo seba.

„Som rád, že to konečne prebrali,“ povedal Remus ticho.

Snape si odfrkol. „S tvojou pomocou,“ povedal.

Vlkolak pokrčil ramenami. „Len som chcel, aby boli šťastní,“ povedal.

„Oni si to zaslúžia,“ súhlasil majster elixírov.

Ako sa dívali, ich chránenci postupovali od kŕmenia k vzájomnému, náruživému maznaniu.  

„Mali by sme odísť pred tým, ako začnú súložiť,“ navrhol Remus.

„O chvíľu,“ povedal Snape pozorujúc.

„Severus!“

„Čo? Mohli by sme získať niekoľko rád,“ povedal Snape, škľabiac sa.

Remus pretočil očami, vlečúc svojho milenca preč, hlbšie do lesa, nájduc si vlastné miesto na maznanie.

Ani Harry, ani Draco ich nepočuli, lebo boli navzájom zaujatí sami sebou. A ako sa zdalo, v najbližších rokoch sa o seba skoro až fanaticky starali v rovnakej miere, čo im bolo prospešné, takže si o nich nikto nemusel robiť starosti.

- Koniec -  

 

 

 

Alisanne: ( Tesska )26.03. 2011 Višňová zásielka
Alisanne: ( Tesska )30.07. 2010 Dlhá noc na Ministerstve
Alisanne: ( Tesska )29.07. 2010 Túžba srdca
Alisanne: ( Tesska )27.07. 2010 Lepšia pozícia
Alisanne: ( Tesska )07.05. 2010 No Longer Lonely
Alisanne: ( Tesska )21.10. 2009 A Simple Wish

Naše ďalšie weby

Nájdete nás