Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Čierna ruža


Vyhľadávanie v tejto téme:
  

Text v tejto časti je generovaný, v prípade, že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Čierna ruža

Prekladateľ : Tesska

Názov originálu: A Black Rose

Autor originálu : Lunadragon

Link na originál : Originál nie je voľne dostupný

Počet slov originálu: : 0

Rating : M 16+ -

Éra / Obdobie: Po Bradavicích, Příští generace Žáner: Drama, Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: slash Počet slov originálu: _5K-10K Párovanie: Drarry
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní Lunadragon, ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.

S radosťou Vám predstavujem poviedku A Black Rose, ktorú som objavila náhodou, hoci stránky The next files, venované Dracovi a Harrymu určite poznáte. Autorkou je Lunadragon a ja si myslím, že stála skutočne za to, aby som sa to pokúsila preložiť. Mimochodom, je to moja prvá preložená poviedka a týmto chcem poďakovať Jimmi za to, že mi urobila banner a dovolila mi uviesť poviedku na svojej nádhernej, úžasnej stránke, s ešte úžasnejšími poviedkami.

Poviedka je uvedená pôvodne ako jednorázovka, ale má 26 strán. Preto som si dovolila rozdeliť ju do štyroch častí.

Ako hovorím, v prekladoch som amatér, tak dúfam, že na to budete brať ohľad.

Disclaimer:

Harry Potter belongs to J.K. Rowling, Warner Brothers, et al. No copyright infringement is intended.

Autorkin popis:

Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.

Vaša Tessa

Lunadragon: ( Tesska )17.10. 2009 Čierna ruža 4/4
Lunadragon: ( Tesska )16.10. 2009 Čierna ruža 3/4
Lunadragon: ( Tesska )11.10. 2009 Čierna ruža 2/4
Lunadragon: ( Juli )10.10. 2009 Čierna ruža 1/4
Lunadragon: ( Juli )09.10. 2009 Úvod k poviedke