Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Symbolon


Vyhľadávanie v tejto téme:
  

Text v tejto časti je generovaný, v prípade, že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Symbolon

Prekladateľ : solace

Názov originálu: Symbolon

Autor originálu : Pigwidgeon37

Link na originál : Symbolon

Počet slov originálu: : 6 891

Rating : T 13+ -

Éra / Obdobie: Neuvedené Žáner: Drama, Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: Neuvedené Počet slov originálu: _5K-10K Párovanie: Snamione
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní Pigwidgeon37, ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.

Zhrnutie: Grécke slovo „symbolón“ (znak, znamenie) označovalo polovicu rozlomeného predmetu, ktorý sa používal na overenie totožnosti nositeľa. Mohla to byť pečať, minca alebo obrázok. Po spojení oboch častí bolo možné prečítať celú správu doručenú neznámemu adresátovi.

Hermiona Grangerová a Severus Snape sú si predurčení a stretávajú sa v rôznych historických obdobiach.

 

Pozn. prekladateľa: Všetko najlepšie k narodeninám, HP Kiži! Nech sa ti aj naďalej darí prinajmenšom tak dobre ako doteraz. Želám ti záplavu kvalitných nových prekladov od skvelých prekladateľov a zástupy spokojných čitateľov, ktorí sa na tvoje stránky budú radi vracať.

 

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí p. Petrikovičovej a Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní Pigwidgeon37.

Pigwidgeon37: ( solace )16.04. 2018 Symbolon 5/5
Pigwidgeon37: ( solace )09.04. 2018 Symbolon 4/5
Pigwidgeon37: ( solace )02.04. 2018 Symbolon 3/5
Pigwidgeon37: ( solace )26.03. 2018 Symbolon 2/5
Pigwidgeon37: ( solace )19.03. 2018 Symbolon 1/5
. Úvod k poviedkam: ( solace )18.03. 2018 Úvod