archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Oznamy

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Info k blog.cz končí

Jimmi | 08.08. 2020 | . Oznamy , 231 čitateľov

Oznamy

Ako ste asi zaznamemali, 16.8. končí blog.cz a s ním kopa starých stránok, či už vlastnej tvorby, alebo prekladov.  Nižšie začínam robiť (priebežne dopĺňam) zoznam stránok, na ktoré sme narazili. 

 


Prosím píšte do komentárov ak viete o ďalších, prípadne máte už zálohu. Za zálohu (správnu) sa považuje, keď stiahnete celú stránku (CTRL S, najlepšie to robí Firefox). 

 

Pokiaľ ste majiteľom takýchto stránok (máte k nim prístup), toto už asi viete, ale pre istotu kopírujem:


dostala jsem tip - blog.veruce.cz  - jeden sikovny propagator presouva blogy i s komentari a obrazky, otestovala jsem s nim vsechny druhy prevodu a vsechno je ok (od Blanky) - tak hodně sil a zdaru. Tohle pomůže jen těm, kdo blog.cz vlastní a stojí o přesunutí, čtenářům, kteří si jen chtějí něco uchovat, to nepomůže.

hpkizi.sk a spol a wattpad

Jimmi | 09.06. 2018 | . Oznamy , 757 čitateľov

Oznamy

Ahojte, 


trošku sa nám tu začalo množiť kopírovanie poviedok  na wattpad, takže by som to chcela zhrnúť a len odkazovať na tento článok.


Jediný preklad, ktorý môžete nájsť na wattpade, je Mazlíček od denice. Toto sa týka aj ostatných webov, na ktoré prispievajú členky Arabeska o.z. (hlavne sovička od Jacomo: http://www.owlwings.estranky.cz/)


Takže ako to s tým wattpadom je?

20 článkov (2 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás