archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Oznamy

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Dočasné zrušenie niektorých častí webu

Jimmi | 16.01. 2022 , 198 čitateľov

Oznamy

 

Kvôli reorganizácii webu musím zrušiť Fanfiction a HPPreklady. 

Hrozia výpadky webu a podobné veci...  


Vrátim to časom späť (asi inak) ale v prvom rade musím ratovať túto časť. Niečo som vymyslela, týždeň testovala, ale len na online verzii uvidíme, či to funguje. 


Jimmi

 


UPDATE:  oba systémy sú nasadené, máte prístupný len starý. Aktuálne riešim užívateľov.  Duplicitným emailovým adresám išiel email o vymazaní, plus som musela vyriešiť vlastný účet a na fóre mám poznačené 4 nicky s menami, čo neprejdú... 
Wattpad aneb NEKRADNITE našu prácu po druhé

Jimmi | 06.01. 2021 , 338 čitateľov

Oznamy

Je mi hrozne ľúto, že zase začínam s touto témou...  ale zase musím zopakovať, že preklady z tohto webu sa nesmú kopírovať na iné stránky. V žiadnom prípade neposkytujeme súhlas (je tu pár historických výnimiek, ale o tých viem). Tieto stránky žijú z reklamy, ubližujete im tým, to vám vážne za to stojí? A to nehovorím o iných veciach. 


Toto sa týka aj prekladov, ku ktorým napíšete zdroj... na wattpade nemôžete skopírovať nič, k čomu nemáte písomný súhlas autora.  Je to podmienka wattpadu!


Tu to máte konečne česky:

 

Zdroj: https://support.wattpad.com/hc/en-us/articles/216192503-Copyright-FAQ#czech

Co je to porušení autorských práv?

  • Publikování děl, která náleží třetí osobě a která jsou chráněna autorskými právy, bez autorova právního souhlasu.
  • Publikování děl jménem autora a to i přesto, že jim připíšete veškerý kredit – stále jde o porušení autorských práv. VŽDY je potřeba souhlas autora. 
  • Adaptace nebo nepatrné změny díla - jako například změna jmen postav, kopírování událostí a popisování je svými vlastními slovy, změny pohledů postav, apod.
  • Používání obrázků, které nevlastníte. To zahrnuje vytváření obálek (coverů), ke kterým použijete obrázky, které nejsou vaše vlastní (výjimkou jsou obrázky, které jsou ve veřejné doméně). 

 

Jak Wattpad přistupuje k porušování autorských práv?

Wattpad bere porušování autorských práv velmi vážně. Uživatelům není dovoleno zveřejňovat příběhy, které nevlastní – pokud k tomu samozřejmě nemají právní souhlas autora a pokud důkaz o souhlasu nebudou schopni poskytnout, když budou požádáni.Info k blog.cz končí

Jimmi | 08.08. 2020 | . Oznamy , 423 čitateľov

Oznamy

Ako ste asi zaznamemali, 16.8. končí blog.cz a s ním kopa starých stránok, či už vlastnej tvorby, alebo prekladov.  Nižšie začínam robiť (priebežne dopĺňam) zoznam stránok, na ktoré sme narazili. 

 


Prosím píšte do komentárov ak viete o ďalších, prípadne máte už zálohu. Za zálohu (správnu) sa považuje, keď stiahnete celú stránku (CTRL S, najlepšie to robí Firefox). 

 

Pokiaľ ste majiteľom takýchto stránok (máte k nim prístup), toto už asi viete, ale pre istotu kopírujem:


dostala jsem tip - blog.veruce.cz  - jeden sikovny propagator presouva blogy i s komentari a obrazky, otestovala jsem s nim vsechny druhy prevodu a vsechno je ok (od Blanky) - tak hodně sil a zdaru. Tohle pomůže jen těm, kdo blog.cz vlastní a stojí o přesunutí, čtenářům, kteří si jen chtějí něco uchovat, to nepomůže.

25 článkov (3 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás