archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Advent 2013 Dramione

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Advent 2013 Dramione

Úvod k Dramione Adventu

Zajtra začína Advent, 24 sviatočných dní, na ktoré sme pre vás nachystali obrovské prekvapenie. To množné číslo je vážne oprávnené. Ruku k dielu priložil snáď každý, kto mal čas a ochotu pridať sa a podobne ako pri originále, čaká na vás jedna kapitola denne z poviedky, ktorej meno sa až do zajtra nesmie vysloviť. Je veľmi dlhá, cez 186000 slov, a celá je len a len o Vianociach, takže výber snáď poteší. Máme súhlas na preklad, takže som podoplňovala odkazy na originál. 

V tejto chvíli chcem vyjadriť len obrovské poďakovanie všetkým, ktorí sa zapojili a nádej, že sa vám tohtoročný Dramione Advent bude vážne páčiť. Prekladal snáď naozaj každý a to bez ohľadu na jeho obľúbený pairing. Niečo neskutočné, pre mňa asi najmilšie prekvapenie tento rok. Milé slečny a dámy, ste úžasné, viete to?

Pôvodne som tu mala napísaných pár faktov k poviedke, ale dodatočne som sa rozhodla pre preklad autorkiných poznámok na začiatku a konci kapitoly, takže vás zanechávam bez vysvetlenia a bez akýchkoľvek náznakov, čo sa bude diať.


A ešte prosba. Dopredu sa ospravedlňujem, ak som poplietla mená, všetko opravím dodatočne, dobre? Stačí dať vedieť v komentároch (akonáhle sa mi otočili okienka, stratila som prehľad :D) 


Ešte poznámka k číslovaniu kapitol (tá autorka ma nakazila). Čísla kapitol sedia na dátumy, a súhlasia aj s označením na FF.net, ale vo vnútri (keďže sa začína Prológom) je to posunuté. Ich Štedrý deň asi nevyjde na náš, ale už bolo nad moje sily všetko to posúvať. 

Prajem príjemné čítanie.

Jimmi8.10.2013, doplnené 16.10.2013 (získaný súhlas)

25.11.2013 vymazané detaily k poviedke
 

30 článkov (3 stránok, 10 článkov na stránku)
story[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás