Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Komentár

Kapitola 76. (Hodnotenie: 1)
Od: JSark - 27.05. 2026

Aj ja dúfam. Veď to je veľdielo, bola by smola, keby zostalo otvorené. Preklad pekný, nič mi neudrelo do očí. Takže si si vytrénovala umelého inteligenťáka, to gratulujem, môj inteligenciu stále len predstiera. :D

Vaše meno:
Predmet:
Komentár:

Povolené HTML znaky: Pozor na spätné lomítko!!!!
<b> - </b> <i> - </i> <strike> - </strike> <div> - </div> <u> - </u> <a> - </a> <em> - </em> <br> - </br> <strong> - </strong> <blockquote> - </blockquote> <tt> - </tt> <li> - </li> <ol> - </ol> <ul> - </ul>
Napíšte bezpečnostný kódMissing Code