Preklady fanfiction Harryho Pottera

Len pre našu zábavu a poučenie.

Komentár

Kapitola 6. (Hodnotenie: 1)
Od: Jacomo - 21.05. 2026

Já to klidně řeknu za tebe, Hermiono: Vítej ve 21. století, Severusi! :-)
Moc mě baví, jak Hermiona glosuje svoje jednání, to je skutečný bonus povídky. Severus tu trochu přichází zkrátka, ale zase měl pěkný výhled :-)
Díky za překlad, Denice a Seviku.

Vaše meno:
Predmet:
Komentár:

Povolené HTML znaky: Pozor na spätné lomítko!!!!
<b> - </b> <i> - </i> <strike> - </strike> <div> - </div> <u> - </u> <a> - </a> <em> - </em> <br> - </br> <strong> - </strong> <blockquote> - </blockquote> <tt> - </tt> <li> - </li> <ol> - </ol> <ul> - </ul>
Napíšte bezpečnostný kódMissing Code