archiv.hpkizi.sk
12. kapitola 1/2
The Symmetrical transit
Vložené: Jimmi - 16.02. 2021
Téma: The Symmetrical transit

Text v tejto časti je generovaný, v prípade že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Krížom krážom

Prekladateľ : Jimmi

Názov originálu: The Symmetrical transit

Autor originálu : everythursday [Sage]

Link na originál : Originál nie je voľne dostupný

Počet slov originálu: : 80 119

Rating : MA 18+ - Rating: 18+ (povídka nejvyšší ratingové kategorie – je tedy určena výhradně pro dospělé. Varování se týká zejména grafických sexuálních scén.)

Éra / Obdobie: Bradavice po kánone Žáner: Adventure, Angst , Hurt/Comfort, Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: sex scény, sprosté výrazy Počet slov originálu: _ 50K-100K Párovanie: Dramione
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní everythursday [Sage], ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.


Zhrnutie: Draco verí, že sa svet pokašľal kvôli nedostatku rovnováhy. Všetko na svete musí byť vyvážené: láska a nenávisť, pravá a ľavá, slnko a mesiac. Nikto však nevyrastá v tejto harmónii, čo vedie k deštrukcii. Ľudia sú prinútení existovať v nesúlade, a iba ak majú šťastie, nájdu rovnováhu s pomocou niekoho iného. 

Deň stodvadsiaty tretí; 15:36

Vyzeral dobre.

Vlastne rovnako dobre ako naposledy, čo ho videla. Dokonca ešte lepšie.

A bolelo to oveľa viac, ako očakávala, že to bolieť môže. Vo vnútri mala príšerný pocit trhania, ako keby sa jej vnútornosti delili na dve časti. Naozaj sa chcela odvrátiť a odkráčať preč, ale rovnako veľké bolo nutkanie rozbehnúť sa k Malfoyovi, jednu mu streliť a potom ho možno pobozkať.

Pretože o tom už veľa premýšľala, tak jej bolo jasné, že toto by bola jedna z tých hlúpych vecí, ktoré videla robiť iné dievčatá a vždy si pritom pomyslela, aké je to smiešne. Lenže ona sa už niekoľko dní… a týždňov…  snažila nájsť racionálne vysvetlenie toho všetkého. A musela premýšľať aj nad tým, koľko z toho bola iba jeho vina.

Hermiona vedela, že to bolo preto, lebo jej chýbal. A uvedomovala si, že je to hlúposť. Uvedomovala si, že by s ním už nikdy nemala chcieť mať niečo spoločné. 

Ale tak dajako pochopila, istým spôsobom.  Tým spôsobom, keď síce stále bola kvôli tomu poriadne naštvaná, ale kedy by mu aj tak obviazala rany po tom, čo by ho sama prekliala.

Robil, čo musel robiť. Čo mu nariadil Rád. Ten, o ktorom bol presvedčený, že by ho odpísal v okamihu, keby neurobil niečo, na čo ho potrebovali… pokiaľ, samozrejme, aj to nebola lož. A ak sa dalo súdiť podľa jeho činov, tak sa kvôli tomu cítil minimálne aspoň trochu previnilo, že v tom pokračoval. Vlastne teraz, keď už poznala okolnosti, dokázala si dokonca spomenúť na situácie, kedy bol rozpoltený medzi dvoma rozhodnutiami.

Koniec koncov, bol na misii, o ktorej mu povedali, že je kvôli jeho vlastnej bezpečnosti. A ona nebola typom dievčaťa, ktoré by verilo, že jej to nepovedal, pretože sa tiež obával o jej bezpečnosť. Ale bola typom dievčaťa, ktoré by si to mohlo v duchu chvíľku myslieť, než by to úplne zamietlo.

Ale v skutočnosti, pochopila. Bola veľmi dobrá v tom, ako sa vžiť do kože iných ľudí a keby to bola jej misia, nemohla povedať, že by to neurobila úplne rovnako. Dokonca po tom, čo sa jej začal páčiť a čo s ním strávila tak veľa času, stále by mu nepovedala, aký bol skutočný plán. Bol by to, konieckoncov, pre ňu príkaz Rádu.

Hoci verila, že by sa s ním nevyspala, kým by mu klamala. Niežeby jej túžba po ňom znamenala menej alebo celkovo jej city k nemu, ale mohol by si na konci myslieť, že ho iba využila. Klamala mu a využila. Čo bolo prakticky to, čo teraz cítila sama. Hoci si nebola istá, pretože v tejto situácii nebola v tomto postavení. Úprimne si nemohla byť naisto istá, čo by urobila a čo neurobila.

Netušila, ako sa Malfoy cíti. Ospravedlnil sa a to bolo jediné, čím si bola Hermiona skutočne istá. Nezdalo sa však, že by ho zaujímalo, či ju opäť uvidí. Strávil s ňou nejaký čas, dostal, čo chcel, a to je všetko. Skončil a bol voľný, aby pokračoval v akejkoľvek ďalšej úlohe, ktorú mu uloží Rád.

Pre ňu sex nebolo niečo, čo mohla len tak urobiť. V noci stále ležala v posteli a spomínala na to, aké to bolo Malfoya cítiť.

Bolo ťažké, keď si pripadala využitá. Hlavne ním. Hlavne, keď z tejto situácie chcela tak oveľa viac, než zízať na neho na druhej strane miestnosti a nemať potuchy čo urobiť alebo čo cítiť. 

Rozprával sa s niekým, koho Hermiona nepoznala, ale domnievala sa, že si ju Malfoy všimol, podľa toho, ako sa napäl a neustále hľadel do priestoru na zemi medzi nimi. A možno si to celé vymyslela, ale chcela veriť, že Malfoy sa v tejto chvíli cítil rovnako trápne a neisto ako ona.

Panebože, aké ťažké bolo vidieť ho tu, tak veľmi blízko a nebyť schopná s tým niečo urobiť. Tak veľmi jej chýbal, odkedy ho naposledy videla, len aby ho teraz uvidela, ale vôbec to tú bolesť nezmiernilo. Teraz ho uvidela a začala po ňom túžiť stokrát silnejšie.

Stálo to za to? Toto musela zistiť. Malo zmysel už s ním nikdy nehovoriť alebo malo zmysel vzdať sa svojho postoja a zistiť, čo z toho vzíde? Ako veľa znamenalo to, čo urobil, aby už nikdy nebola v jeho blízkosti?

Potrebovala premýšľať. Alebo sa mu možno potrebovala len vyhýbať  a už nikdy na neho pomyslieť.

Pozrel sa na ňu. Ten druhý človek sa otočil a vydal sa smerom ku chodbe a Malfoy na ňu vzhliadol. Alebo na stenu nad jej hlavou alebo na dvere za ňou. Vzdialenosť bola príliš veľká, aby to bolo isté, ale pozeral sa jej smerom a Hermiona cítila, ako sa jej srdce zaborilo do žalúdka.

Úder, úder, úder.

Strčil si ruky do vreciek a odkráčal preč.

 

Deň sto štyridsiaty štvrtý; 13:21

Posledná bitva sa priblížila tak rýchlo, že sa Hermionine točila hlava. Harry s Ronom chýbali častejšie, než boli tu a dotierali na ňu s otázkami a papierovanie, ktoré jej pridelili, nezaberalo veľa času.

Papierovanie. Áno. Naozaj mala tú najnudnejšiu prácu na svete. Rád ju odmietol brať na bojové operácie, pretože bola priveľkým záväzkom... Poznala síce obrovské množstvo kúziel, mala vynikajúcu reakciu a rýchlo premýšľala, ale jej muška stála za starú belu a nebola veľmi obratná. Už ju zranili a dostala sa do maléru pričasto, aby sama vedela, že v boji nie je skvelá, ale informovala ich, že pri tom poslednom bude stáť pri Harryho boku. A domyslela si, že súhlasili, aby ju uchlácholili, rovnako ako uznali, že ani tisíc Malfoyov by ju nedokázalo zadržať.   

Malfoya nevidela dva týždne. Keď ho videla naposledy, prebodával ponad stôl pohľadom Harryho. Zazrela ich cez okno, ale dvere boli zamknuté a bolo na ne použité tlmiace kúzlo, takže nemala potuchy, o čom to bolo. Pokúsila sa spýtať Harryho, ale ten bol ohľadne celej záležitosti menej než ústretový.

Samozrejme, bolo to naposledy, až kým ho neuvidela dnes. V ten jediný deň, ktorý mohol byť za celý týždeň aspoň spola znesiteľný. Hoci, keď o tom skutočne premýšľala, došlo jej, že by bola rovnako nepripravená, aj keby ho videla včera alebo zajtra.

Zaklopal hánkami na jej dvere a len na ňu zízal, keď na neho vzhliadla. Vnútornosti sa jej bolestivo skrútili a musela sklopiť pohľad k papierom pred sebou, aby sa upokojila. Srdce jej bilo ako bláznivé a dokázala by spočítať jeho údery už len podľa toho, ako jej zneli v ušiach.

Tvárila sa, že má plno práce s papiermi, zdvíhla jeden, prezrela, pozrela na ďalší. Nepohol sa. Len ju to viac znervózňovalo.

„Budeš tam stáť a pozerať?“ Chcela vedieť, čo do pekla chcel, aby už odtiaľto mohol konečne vypadnúť.

Nastala pauza a potom celú kanceláriu zaplnil jeho preťahovaný hlas – a ona z neho znehybnela, len čo ho začula. 

“Normálne človek pozve druhého človeka dnu, kým tá osoba čaká na pozvanie. Len všeobecné pravidlo zdvorilosti.”

“Si tu pracovne?” Pokúšala sa znieť čo najformálnejšie.

“Áno.”

To trošku zabolelo a dokonca kvôli tomu to nenávidela.

“Potom by ste sa mali posadiť, pán Malfoy.”

“Len potrebujem zložku k prípadu Montague.” Vošiel dnu, ale nepočula ho posadiť sa.

“V poriadku. Podpíšte sa.”

Zobrala formulár z kraja svojho stola a posunula ho smerom k nemu. Po celý čas cítila na sebe jeho pohľad, keď sa prehrábavala v kartotéke.

“Takže teraz chodíš s Krumom.” Znel, akokeby ľutoval, že prehovoril, ešte skôr, ako svoju vetu vôbec dokončil.

V skutočnosti nechodila. Len tie ježibaby si to rady mysleli, pretože s ním pred pár dňami bola na večeri. Niežeby to prezradila Malfoyovi. Nech si myslí, že s niekým chodí. Nech vie, že nie je stále naviazaná na neho.

“Nemyslím si, že je to vaša vec, pán Malfoy.” Stále zostávala odťažitá, prehmatávala prstami rady zložiek.

Odmlčal sa, jeho oblečenie zašušťalo a potom zamrmlal: “Myslím, že nie je.”

V jeho hlase bolo niečo, čo nedokázala celkom zaradiť, ale nepozrela sa na neho, aby sa pokúsila zistiť, čo to bolo. Našla fascikel, vytiahla ho a vystrela k nemu ruku, aby si ho vzal.

Nevzal. Žmurkala na to miesto na jej stole, na ktoré zízala a mávla rukou. Stále nič. Vzhliadla na neho, aby zistila, že má nadvihnuté obočie a v tvári trochu podráždený výraz. Srdce jej zavrávoralo v tú sekundu, ako sa na neho pozrela.

Vydržal ten očný kontakt štyri sekundy, než sa načiahol a vzal ten fascikel. Hermiona na neho škaredo zazrela, schmatla formulár a skontrolovala ho.

“Bol som zvedavý, kedy sa na mňa pozrieš.”

“Najradšej nikdy,” odpovedala vášnivo.

“Takže si stále nahnevaná.”

Hermiona na neho prekvapene vzhliadla. “Očakávaš odo mňa, že nebudem?”

“V skutočnosti nie. Plne očakávam, že zomrieš stále nasraná.”

“Tak vidíš.”  Odtrhla kópiu pre neho.

“Napokon, ja nie som Potter. Myslím, že mne sa ťažšie odpúšťa.”

Vrhla na neho zničujúci pohľad, zamávala kópiou, aby si ju vzal, ale ignoroval ju.

“Ty nikdy nebudeš Harrym. A čo viac, Harry mi celé mesiace neklamal a nepokračoval v nejakej chorej šaráde, a na rovinu, nikdy by to neurobil.”

“Chorej šaráde? Nejako nevidím, čo v nej bolo choré. Len som ti povedal, že je tam viteál, ktorý neexistoval, čo bola historka, ktorou ma kŕmil tvoj zasraný Rád.”

“Bola chorá, kvôli tebe…” Touto cestou sa nevydá. “Pán Malfoy, prosím, vezmite si svoju kó…”

“Nechaj si tie kecy.”

“Čože?”

Prižmúril oči viac, nahol s k nej. “Povedal som, nechaj si tie kecy. Ak si taká nahnevaná, mala by si byť schopná povedať mi, prečo si nahnevaná…”

“Ja nechcem…”

“Prestaň sa chovať ako decko…”

“Čože? Ako decko? To myslíš vážne, Malfoy? Mám plné právo byť nahnevaná! Zahrával si sa s mojou hlavou!”

“Musel som. Keby si sa vrátila do Anglicka skôr, ako mi povedali, aby som ťa priviedol, zvalili by to celé na mňa, Grangerová. Nechcel som sa vrátiť do Azkabanu. Povedal som ti to. Povedal som ti toľko, koľko som mohol bez toho, aby som ti to v skutočnosti povedal, ale ty si to mala pochopiť. Si bystré dievča, takže si mala na to prísť. Všade som nechával narážky…”

“Áno, Malfoy, pretože to bolo také ľahké s tvojimi malými narážkami prísť na to, ako veľmi ma zneužívaš. Čo za človeka by na to prišiel? Ako paranoidný a akú divokú predstavivosť by musel mať človek, aby prišiel na to, čo robíš? Ako keby na tom vôbec záležalo! Stále si to urobil…

“Ja som kurva musel, pove…”

“Nie, nepovedal!” Zlomila sa, vykríkla a zízala na neho, ako keby ho dokázala spáliť pohľadom. “Nemusel si! Nemusel si…  Bolo viac možností než klamať! A ty si len neklamal! A… a nie je správne jednoducho takto ľudí využívať, chápeš? To nie je v poriadku, Malfoy! Ty…”

“O čom to dopekla hovoríš?”

“… očakávaš, že nebudem stále nahnevaná? To myslíš vážne? Ja nie som takým typom človeka! To je dôvod, v úplne prvom rade, prečo som prestala…”

“Hovoríš o tom, že sme mali sex?” Jeho obočie bolo spojené dohromady a pokrútil hlavou.

“Áno! Áno, ty idiot! Ty kretén! To si… ty… Ježiši! Nedokážem ťa vystáť! Nedokážem sa zmieriť s tým, že si to urobil! A fajn, klamal si mi, v poriadku. Fajn. Ale… ja… ja nie som jednou z tých dievčat, ktoré spia s každým, Malfoy. Ja nie som…” Pokrútila hlavou, odmávla ho. “Choď.”

“Nie.”

“Choď!”

Postavil sa k hrane jej stola, pozeral na ňu a nehýbal sa. Nenávidela to. Už začínala byť rozrušená, a myslela si, že by sa mohla rozplakať alebo rozkričať, a len chcela, aby ju nechal na pokoji, aby nemusel vidieť, aký mal na ňu účinok. Tak aby nemohol vidieť, ako veľmi jej ublížil.

Skutočná pointa bola, že bola viac nahnevaná na seba než na neho. Ona bola tá, kto sa rozhodol s ním vyspať, hoci nemali žiaden vzťah. Ona bola tou, kto sa rozhodol mu dôverovať, keď mala sotva nejaké dôkazy. Nenávidela, že sa poddala a vyspala sa s ním a potom sa do neho dokonca zamilovala. To, že si vtedy myslela, že pre nich existovala obrovská možnosť, že - napriek absolútne všetkému - že by mohli dokázať spraviť niečo z tej bláznivosti, ktorá medzi nimi bola. Teraz tu bola len táto rozmazaná realita. Ako mala vedieť, čo je skutočné a čo nie? Čo bol on a čo bola lož? Čo niečo znamenalo a čo nebolo ničím? Alebo čo vôbec cítil on?

Nemohla dôverovať sama sebe, keď bola v blízkosti Malfoya. To divoké trepotanie krídiel v jej bruchu dokonca ešte teraz alebo jej spotené dlane alebo to, ako sa jej z neho točila hlava. Nechcela, aby jej na Malfoyovi záležalo, vôbec nie. Ale stále to nezmenilo fakt, že tomu tak bolo. Že v nej vyvolával všetky tieto reakcie. Že zvažovala, že by mu mohla dať šancu, aby jej to všetko vynahradil, hoci si nemyslela, že by sa niekedy chcel namáhať. Že sa v ňom chcela utopiť.

Pokrútila hlavou, potlačila vzlyknutie. “Prečo sa vôbec staráš?

Odmlčal sa, pohúpol na mieste a vyzeral, že si nie je istý sám sebou. Pomyslela si, že je to možno prvý raz, čo kedy videla takúto podivnú emóciu v jeho tvári. Pritlačil dlane na kraj jej stola a predklonil sa, oblízal si jazykom pery.

Hermiona hľadela na ten pohyb, premýšľala, či by ju mohol pobozkať tak, ako to robievajú vo filmoch či niečo podobné. Pokúšala sa nepriznať si, že by mu to mohla dovoliť.

“Ja si…”

“Hermiona? Ty máš… Och, prepáč, počkám.”

Hermiona zabalancovala medzi nimi, zízala na Mafloya, ktorý na ňu zízal tiež, ústa dokorán a tie slová a dych stále zaseknutý v jeho hrdle.

Nebola masochistkou. Ona nebola ako on.

“Nie, je to v poriadku. Poď dnu.”

Zatvoril ústa, jeho výraz sa roztrieštil a ona vsala dych hlasnejšie, než zamýšľala. Rýchlo zažmurkala, zrazu ju zasiahol pocit, že si nechala ujsť niečo naozaj veľké a dôležité. Okamžite ju zaplnila ľutosť a začala hyperventilovať.

Priložila si ruku na srdce a zdvihla kópiu formulára, aby mu ho podala, snažila sa dať dokopy čo najrýchlejšie. Vzal si ho od nej, neobťažoval sa pozrieť jej do tváre, a otočil sa jej chrbtom. Spravil tri kroky, zaváhal, vydal v hrdle zvláštny zvuk, ale potom pokračoval v chôdzi.

Všetok kyslík z miestnosti vzal so sebou.


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: MichelleF - 16.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Já si asi ležím na vedení, nechápu vůbec nic.
Teda chápu, že mezi nimi něco je.. Aspoň doufám. A z toho mlčení je mi smutno.

Ale úkoly řádu nechápu vůbec.

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: margareta - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Když se to vezme kolem a kolem, tak Řád je vlastně ponížil oba. Dracovi bylo tím, že dostal tak pitomý úkol, dáno na vědomí, jak málo se mu věří, no a Hermionu prostě odstavili jako zlobivého a nespolehlivého jedince, ze kterého je víc škody než užitku.
City se jim do toho přimotaly zcela neplánovaně a ani jeden z toho není nadšený, ale dostavily se a válcují je mnohem hůř, než všechny ty obtíže jejich evropské anabáze.
A zajímalo by mě, jak hodlá Řád udržet Hermionu mimo válečné dění teď. Někam ji zamkne? Taky si myslím, že se účel jejího odeslání do pryč kvůli udržení klidné mysli Harryho Pottera ukázal spíš kontraproduktivní. Nejspíš, když se chudák dozvěděl, s kým cestuje, přímo protichůdný!
Jak už napsala Michelle, vedení Řádu se chová skutečně divně!

Děkuji za kapitolu. Těším se na hepyend!!
Michelle preskočila predchádzajúcu kapitolu :)

Nemyslím, že sa Rád spomenie... celý príbeh je len o nich dvoch, maximálne sa tam priplietla Ginny.

Och, ako sa ja teším na záver :) Vo štvrtok večer by som to tu skontrolovala, je naplánovaná na piatok, ale ak budem poobede tu, tak ju pustím skôr. Nechcem vás trápiť, ale prišla som na to, že ak ide kapitola vtedy, keď sa dva dni na web poriadne nedostanem, tak mi chýba to čaro z komentárov a čas odpovedať na ne.

Ďakujem

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: Triana - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
No Hermiona to si piš že si si nechala ujsť niečo veľké a dôležité... Už sa odhodlal.... Prečo nechape ako to bolo aj pre neho ťažké... Uplne chápem tu bozkávaciu scénu... A ona je taká tvrdohlavá... Kde je ta odvážna žena... Mala metať kliadby na toho co vymyslel ze je správne ju zavrieť do izby ako neposlušné decko a este k tomu s opatrovateľku,aby bola bokom a nezavadzala... Uz no teším sa nato ako sa uzmieria.. Ďakujem krásne :) si diablica že dávaš kapitoly keď to nečakame :D ďakujem
Jo, to mi tam chýbalo, prečo im to nedala vyžrať. Ale ak je autorka ako Maya, tak to má možno v iných poviedkach, takže by sme sa dovtípili... ale fakt sa mi čítať nechce. Keby si tušila, ohlásenie akej poviedky sa chystá na narodeniny... dala som si podmienku, že sa s otvorenými vecami musím dostať pod sto tisíc, inak to nepôjde von. Takže Rádio začína už na budúci týždeň.

A inak bola som zvedavá, kto si spomenie na staré časy, keď som toto robievala pravidelne...

Kruci, práve som si spomenula na ďalší dôvod, prečo som tu musela pustiť... keď to má nízky banner, tak to pri facebooku vyhodí nesprávny obrázok a keby to vyšlo o polnoci, tak tam svietia blbosti... Hm, takže šanca na štvrtok večer je 70/30.

Díky

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: zuzule - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Mno krucis, kdyz uz se mohl vymacknout... Jsem napnuta, jak to bude dal.
Dekuju!
Vieš si predstaviť koľko na to musel zberať guráž? A Ginny mu to takto pokazí? Ďakujem

AK. Automatické poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: luisakralickova - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: denice - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Ako mala vedieť, čo je skutočné a čo nie? Čo bol on a čo bola lož? Čo niečo znamenalo a čo nebolo ničím? - Hermiono, vůbec se ti nedivím. ten úžasný řád by měl mít nějaká vysvětlení, že? Zatím to vypadá, že manipuluje s lidmi jako s šachovými figurkami v té nejlepší brumbálovské tradici. Jak ráda bych se pletla.
Harry, který před Hermionou tají věci, tohle je vážně alternativní vesmír.
Jinak - organizace, papírování, kancelář, kartotéka, složka oproti podpisu, kopie formuláře - co to je? Vlastní ministerstvo? To bych tedy nečekala.
Jsem napnutá jak kšandy, asi budu prohlížet stránky pětkrát denně, tahle kapitola mi málem utekla :-)
Díky.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: denice - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Tak už jsem objevila předchozí kapitolu a aspoň něco je mi jasné :-)
Jen je mi líto, že se skoro všechno svezlo na Draca. Svůj díl nelibosti bych na Hermionině místě projevila úžasným vůdcům slavného řádu - nebo bych si možná s nějakou pěknou pomstou počkala, až bude po bitvě...;-)

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: lenus - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
No pani, rovno dve kapitolu, to je super! Konečne sa veľa vysvetlilo. Tvrdohlavci... už sa teším na pusu a dobrý koniec! :)
Hahaha, že tvrdohlavci... ale bolo to tesne, musela som to seknúť, to by ste si prvú časť nevychutnali.
Ďakujem

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: Octavie - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
To je síla, ty emoce se z toho úplně derou ven. Ona se trápí, vypadá to, že i on se trápí.
Transit už mají za sebou. Nastal čas žít v rovnováze a symetrii, moc jim držím palce. Dracovi jsem v téhle povídce dala značku divoký, takže ani nevím, co čekat. Rozhodně ne serenádu na citeru za měsíčku :-). Snad se rozhoupe a všechno jí to vysvětlí. A nebo to vezme do svých rukou Hermiona?

“Takže si stále nahnevaná.”
Hermiona na neho prekvapene vzhliadla. “Očakávaš odo mňa, že nebudem?”
“V skutočnosti nie. Plne očakávam, že zomrieš stále nasraná.”

Tak tady u toho jsem se moc bavila, když se muž zeptal, čemu se směju a já mu to přečetla, tak mu to nepřišlo ani trochu vtipné a tvářil se. Jak teď obhajim další čtení? :-D

Moc děkuji, Jimmi, za úžasný překlad, vsadím se, podle toho co píšeš, že dává větší smysl než v angličtině:-)).
To si zachytila, že prvé kapitoly som musela preložiť z ruštiny pomocou google translatora, aby mi vôbec došlo, že o čo ide? A dokonca aj tak som tú prvú kapitolu preložila zle... chudera utekala dole schodmi a mne všetko pasovalo na to, že ide hore... Ale priznala som sa, že mi to nedáva zmysel a prišlo sa na dôvod (solace prekladá z ruštiny, takže pomohla). Stále mám zafixované, že utekala na strechu...

Ďakujem moc za podporu. A manžel netuší pozadie :) mala si mu prečítať z tej sexscény, to by sa mu páčilo viac.
Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: Octavie - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
To jsem nezachytila, to je šílený!
Ale tak to je takový zažitý způsob utíkat před něčím po schodech nahoru, děje se to ve většině hororů, takže by to tady nebylo ani tak divné :-)). Hororová atmosféra na začátku určitě byla.
Haha, no asi to budu muset udělat, abych zachránila reputaci kiži. Pak možná bude chtít, abych četla ještě víc. Dobrý nápad! :-)

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Re: 12. kapitola 1/2 (Hodnotenie: 1)
Od: silrien - 17.02. 2021
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Aaaa, mám chuť křičet. Sakra, oba dva. Hermiono, já vážně chtěla vědět, co udělá. Draco, nemůžeš se chovat lépe? (Jenže to bych pro tebe neměla takovou slabost.) Děkuji
Už to pár dní vydrž... budeš mať ešte väčšiu. Potom napíš, či som mala pravdu. On je ... blbec, kretén, macho... ale aj tak máme pre neho slabosť. Koho mi to pripomína? Aha, Hermionu :)
ˇĎakujem

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Prehľad článkov k tejto téme:

Sage: ( Jimmi )18.02. 202112. kapitola 2/2 Koniec
Sage: ( Jimmi )16.02. 202112. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )16.02. 202111.kapitola
Sage: ( Jimmi )15.02. 202110. kapitola 2/2
Sage: ( Jimmi )12.02. 202110. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )08.02. 20219. kapitola 2/2
Sage: ( Jimmi )05.02. 20219. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )02.02. 20218. kapitola
Sage: ( Jimmi )08.01. 20217. kapitola
Sage: ( Jimmi )27.11. 202006. kapitola Deň tridsiaty druhý
Sage: ( Jimmi )26.11. 202006. Deň tridsiaty
Sage: ( Jimmi )23.11. 202006. Deň dvadsiaty deviaty
Sage: ( Jimmi )21.11. 202006. Deň dvadsiaty ôsmy
Sage: ( Jimmi )20.11. 202006. Dvadsiaty siedmy deň
Sage: ( Jimmi )19.11. 202006. Deň dvadsiaty piaty
Sage: ( Jimmi )17.11. 202006. Deň dvadsiaty druhý
Sage: ( Jimmi )14.11. 202006. Deň dvadsiaty prvý
Sage: ( Jimmi )13.11. 202005. Devätnásty deň
Sage: ( Jimmi )12.11. 202005. Deň osemnásty
Sage: ( Jimmi )10.11. 202005. Deň sedemnásty
Sage: ( Jimmi )09.11. 202004. Deň šestnásty
Sage: ( Jimmi )07.11. 202004. Deň pätnásty
Sage: ( Jimmi )05.11. 202004. Deň štrnásty
Sage: ( Jimmi )10.10. 202004. Deň trinásty
Sage: ( Jimmi )09.10. 202004. Deň jedenásty
Sage: ( Jimmi )08.10. 202004. Deň desiaty
Sage: ( Jimmi )07.10. 202003. Deň ôsmy
Sage: ( Jimmi )04.10. 202003. Siedmy deň
Sage: ( Jimmi )03.10. 202003. Deň šiesty
Sage: ( Jimmi )02.10. 202003. Deň štvrtý
Sage: ( Jimmi )01.10. 202003. Deň tretí
Sage: ( Jimmi )14.08. 202002. Deň druhý
Sage: ( Jimmi )11.08. 202001. Deň prvý, 00:08
Sage: ( Jimmi )07.08. 202001. Deň prvý, 23:47
Sage: ( Jimmi )04.08. 202001. Deň prvý, 23:17
. Úvod k poviedkam: ( Jimmi )18.03. 2020Úvod