archiv.hpkizi.sk
06. kapitola Deň tridsiaty druhý
The Symmetrical transit
Vložené: Jimmi - 27.11. 2020
Téma: The Symmetrical transit

Text v tejto časti je generovaný, v prípade že zistíte nezrovnalosti, nahláste to prosím


Krížom krážom

Prekladateľ : Jimmi

Názov originálu: The Symmetrical transit

Autor originálu : everythursday [Sage]

Link na originál : Originál nie je voľne dostupný

Počet slov originálu: : 80 119

Rating : MA 18+ - Rating: 18+ (povídka nejvyšší ratingové kategorie – je tedy určena výhradně pro dospělé. Varování se týká zejména grafických sexuálních scén.)

Éra / Obdobie: Bradavice po kánone Žáner: Adventure, Angst , Hurt/Comfort, Romance Jazyk originálu: EN Varovanie: sex scény, sprosté výrazy Počet slov originálu: _ 50K-100K Párovanie: Dramione
This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní everythursday [Sage], ktorá napísala túto fanfiction.

© Autorské práva k tomuto prekladu patria hpkizi.sk o.z. a šírenie prekladu mimo tieto stránky je bez výslovného súhlasu zakázané.
Deň tridsiaty druhý 17:14

Hermiona bola mimoriadne nervózna. Bála sa, či sa Oscar vôbec objaví, ak áno, ako na nich zareaguje a či Malfoy nájde spôsob, ako sa dostať dovnútra. Všetko zhoršovalo podráždenie z toho, že si nijako nedokázala zašnurovať korzet. Keďže sa s ním trápila už asi desať minút, poriadne ju to rozhodilo. Bolo jej horúco; potila sa, bola červená a jej vlasy postupne strácali svoj decentný vzhľad.

Oprela sa chrbtom o stolík, aby sa upokojila, vzchopila sa a úplne priznala porážku. Čo pre ňu vôbec nebolo to ľahké. Tie šaty by si na seba vôbec neobliekla, keby nebolo faktu, že ich dostali zadarmo - čo bolo oveľa lepšie, ako keby mala na sebe nejaké ukradnuté. Už nemala na výber. Predtým sa dokázala presvedčiť, že vziať si niečo z obchodu je nevyhnutnosťou na záchranu sveta. Koniec koncov hľadali viteál, ktorý priblíži pád Voldemorta. Takže sa vo všetkých ohľadoch zdalo, že dobro spoločnosti záviselo od jej krádeže.

Takže teraz ukradnúť iné šaty by bolo jednoducho sebecké. Mala nejaké šaty, čo znamenalo, že neexistovala žiadna výhovorka. Pokiaľ si ten korzet nadmerne nestiahne a bude mať možnosť normálne dýchať, bude s ňou všetko v poriadku. Áno, bolo by to v poriadku, keby vôbec dokázala tú prekliatu vec zaviazať.

Zazerala na dvere, ako keby to bol vstup do pekla. Nie, to bolo prehnané. Ako na dvere do mučiarne. Nie, nie. Ako na dvere do triedy elixírov, keď zabudla na úlohu. Áno, presne takéto.

Hermiona si odkašľala, zdvihla bradu a zamierila do spálne. Malfoy sedel na posteli a navliekal šnúrky do topánok, ktoré nikdy predtým nevidela.

„Toto si obliekaš?”  

Zdvihol hlavu a pozrel sa Hermionu, ktorá sa začervenala a poškrabala sa na hlave, aby sa rozptýlila, keď ju Malfoy skúmal od jej bosých nôh nahor.

„Nie je to vhodné?”

Videla ho tri dni predtým, ako šiel do obchodu študovať muklovské oblečenie, akoby sa nápadne líšilo od všetkého, na čo bol zvyknutý. Dajte si dole habit a bude to prakticky to isté!

Malfoy vstal a teraz bola na rade Hermiona, aby si ho prehliadla, ale nevyzeral, že by ho to v najmenšom trápilo. Zdalo sa, že je typom človeka, ktorého baví, keď sa na neho pozerajú. Čierne nohavice, grafitová košeľa, čierna vesta. Jednoduché, dobré, vhodné.

„Je to v poriadku.”

Počkala, kým si Malfoy oblečie aj sako, aby ho znova preskúmala a dala si s tým načas. Šedá sa mu skutočne hodila a mal vždy také široké plecia? Hermiona mala slabosť na bosých chlapcov v spoločenských šatách, odkedy pred Vianocami videla Harryho. A Ježiši, zase ju zaplavilo teplo. Asi sa blížil ten čas mesiaca alebo niečo také.

Oviala sa rukou pred tvárou, ale prestala s tým, keď si Malfoy uhladil oblečenie a pozrel sa na ňu.

„Hej... môžeš pre mňa niečo urobiť?”

Okamžite zostal skeptický.

„To závisí od toho, čo máš na mysli.”

„Len potrebujem... Snažila som sa to urobiť sama, ale nedočiahnem tam a nedovidím tam a... Je to proste príšerné.”

Bolo dobré, že Malfoy nebol hlupák, inak by tým bol asi trochu zmätený. V reakcii na jej mrmlanie však iba nadvihol obočie a vykročil, aby jej pomohol.

Otočila sa, veľmi dobre si uvedomovala, že mu vystavuje takmer celý chrbát. „Nie príliš tesne.”

„To si uvedomujem. Nepotrebujem, aby si znova spanikárila.”

Stuhla, keď sa jeho prsty prvýkrát dotkli jej kože, pri druhom dotyku sa uvoľnila a tretí očakávala. „Kyslík je životne dôležitý.”

„Mala si kyslík. Len nevieš, ako sa vyrovnať s tým, keď sa ho nemôžeš nahltať.” Mohla si to len predstavovať, ale Hermiona si bola celkom istá, že jeho hlas trochu poklesol.

Odfrkla si.

„Tak ťa do tej veci zaviažem a uvidíme, či sa ti to bude páčiť alebo nie.

“Perverzák, Grangerová.”

Hermiona sa začervenala a prevrátila očami.

“Myslím, že by som ťa nechala udusiť sa.”

“Ty by si zachránila vlka z pasce po tom, čo by sa ťa pokúsil zaživa zjesť.”

Potiahla nosom. „To závisí od okolností.”

Malfoy sa zachríplo uškrnul a jej teplo z jeho dychu vyvolalo na chrbte zimomriavky.  “Grangerová, ty si pre tento svet príliš mäkká.”

„To malo čo znamenať?” Jej hlas znel napäto, ale Malfoy odpovedal pokojne.

“To znamená, že by si toho vlka mala zabiť sama.”

Jeho ruky jednoducho nemali právo byť také jemné. Okrem palcov. Pritlačil ich na jej chrbát, roztiahol prsy do strán, aby stiahol jej chrbát k sebe, keď sa duchom neprítomná naklonila dopredu. Mohla cítiť drsnosť na bruškách, keď sa jeho prsty dotýkali jej kože.

Odkašľala si, pretože si ho v tejto chvíli príliš živo vedľa seba uvedomovala. Jeho ruky, teplo, blízkosť tela, dych, ktorý rozvieval pramene na temene jej hlavy – až kým sa nesklonil, aby prevliekol jednu šnúrku do dierky.

Znova mala ďalší nával tepla a musela sa sústrediť, aby sa na nohách nezapotácala. V snahe upokojiť sa znova oviala rukou a žmurkala na stenu pred sebou.

„Si v poriadku?”

„Áno. Je len horúco,” odpovedala a Malfoy zavrčal, čo spôsobilo, že sa jej postavili chĺpky na zadnej časti krku. „Celý deň mi je horúco.”

Nemohla mu dovoliť, aby si myslel, že má niečo spoločné s jej stavom. Pretože s tým aj tak nič spoločného nemal.

“Chcel som sa len ubezpečiť, že nezačínaš zomierať alebo také dačo.”

„Haha...”

Nastalo ticho a Hermiona sa pokúsila niečím rozptýliť, ale jej myšlienky sa znova a znova vracali k tomu, čo sa práve teraz dialo. Malfoy mlčal tiež, ale to nebolo nič neobvyklé. A ona sama nedychtila po tom udržiavať rozhovor. Asi potrebovala niečo zjesť. Možno to bol jej problém. V žalúdku mala trošku divný pocit. S najväčšou pravdepodobnosťou nervy.

“Hotovo.” Jeho hlas znel o niečo hlbšie ako zvyčajne a Malfoy si odkašlal po tom, čo to povedal.

Jeho prsty jej naposledy skĺzli po chrbte a boli preč. Hermione chvíľu trvalo, kým zhromaždila svoje myšlienky. Jedlo. Potrebuje sa najesť.

“Ďakujem.”

Otočila sa, ale Malfoy sa už otočil inam.

 

18:22

„Nemôžem uveriť, že si to skutočne urobil,” Hermiona krútila hlavou pravdepodobne už pätnásty krát, odkedy vstúpili do galérie.

Malfoy sa z toho opakovania nahneval.

„Omráčil som ich! Je to dočasné. Sklapni už o tom...”

„A nechal si ich ležať v uličke...”

„Na pätnásť minút. Len sa musíme porozprávať...”

„To je také nesprávne! Ty...”

Odišiel od nej, očividne už mal po krk hádania sa s ňou a nutnosti na verejnosti šepkať.

 

18:42

„Čo ak ich niekto nájde? Ublíži im alebo okradne?”

Malfoy zastonal a pokrútil hlavou nad obrazom pred sebou. Hermiona sa pokúsila apelovať na jeho inštinkt prežitia, nie na ľudskosť.”

„Čo ak ich niekto nájde a pochopí, o koho ide, alebo uhádne, kam mali ísť? Zistí, že ich pozvánky zmizli, pôjde za strážcami a zistí, že sme namiesto nich prešli my? Čo potom?”

Malfoy otočil hlavu a pozrel na Hermionu. Vďaka košeli vyzerali jeho sivé oči ešte žiarivejšie a s najväčšou pravdepodobnosťou si bol vedomý toho, ako vyzerá. Uprene na ňu hľadel, až kým nebol presvedčený, že mu plne venuje pozornosť a počúva ho.

„Potom bežíme a ten, kto nebude dostatočne rýchly, zaplatí.”

Hermiona sa zamračila. „To je nafigu plán.”

„Tak to sa ospravedlňujem. Ale kvôli tvojmu ustavičnému frflaniu som nemal čas vymyslieť niečo lepšie.”

„Ja nefrflem...”

„Čo ak sa to stane toto, čo ak sa stane tamto... Jediné, čo robíš, je že na všetko frfleš. A vieš čo, mám už toho po krk. Už mám plné zuby toho, aby som počúval, ako melieš a melieš, ako keby sme nemali dôležitejšie veci na práci. Takže sklapni, premôž sa alebo sa vráť do tej uličky a zahraj sa na chrabromilského ochrancu. Skrátka si jedno vyber. U Merlina, niekedy ti chcem rozbiť hubu.”

Hermiona pokrútila hlavou, zamračila sa a štuchla prstom Malfoya do brucha.

„Ty si ten najnevychovanejší, najneznesiteľnejší a naj...”

Schmatol ju za prst, ale Hermiona s ním stihla trhnúť nazad, takže ju zovrel za zátylok a pritiahol k sebe.”

„Robíš scénu. Ľudia sa pozerajú. Ak to nechceš pokaziť... dnešný večer, túto príležitosť, toto hľadanie... tak ti navrhujem, aby si držala hubu a počkala s tými kecami, až kým sa nevrátime do hotela.”

Jeho hlas znel príkro, horúci dych ju pálil v uchu. Keď padala na neho, automaticky zdvihla ruky a teraz pod dlaňami cítila každý napnutý sval. Malfoy bol očividne naštvaný, ale odvádzal poriadne dobrú prácu v tom, aby to skryl.

„A to, že so mnou mykáš, samozrejme nevyvoláva žiadny záujem, tým som si istá,” zašepkala, nadvihla hlavu, ale mohla vidieť len na jeho čeľusť.

Ale počul ju, pretože uvoľnil stisk na krku. Dlaň sa mu posunula nahor, prstami vošiel do jej vlasov. Potiahol jej hlavu dozadu, aby sa na ňu pozrel. Na jednu šialenú sekundu si

myslela, že ju pobozká. Domnievala sa, že toto bol presne cieľ.

O chvíľu ju pustil a otočil sa späť k maľbe. Hermiona ho niekoľko sekúnd študovala a potom ho nasledovala.

 

19:07

DeLoyd - a Hermiona nepochybovala, že je to on – sa vyľakal, keď začul svoje skutočné meno. Hermiona sa snažila vyzerať čo najprirodzenejšie, usmievala sa a predstierala rozhovor, ale krv jej búšila v ušiach tak silno, že mala pocit, že z nich vytryskne.

„Pre prípad, že by ste pochybovali, tak sa vám o chrbát opiera prútik. A nie som typ človeka, ktorému by prekážalo použiť Neodpustiteľnú, chápeme sa?” Nedá sa povedať, že by Malfoy nebol dobrý v tom, ako sa dostať k pointe, keď to bolo potrebné.

“Nekričte, nedávajte žiadne znamenia, ani sa nikam nepozerajte, okrem tohto obrazu. Keď niečo skúsite, vrhnem kúzlo. Nechcem vám ublížiť, DeLoyd. Chceme sa iba porozprávať.”

„Pre koho pracujete?”

Bolo to také klišé, že by sa Hermiona rozosmiala. Takmer. Keby nebola v situácii, v ktorej jej hrozila smrť alebo väzenie.

„Pre seba. Je nám jedno komu a čo dlžíte. Máme len záujem o niečo, čo máte. Niečo, čo ste možno dostali od Feliciana Jurgelionisa.”

„Cítil by som sa pohodlnejšie, kebyže odložíte svoj prútik.”

„Odpovedzte a už si s tým nemusíte robiť starosti.”

Nepoznám žiadneho Feliciana Djurgelionisa.”

Malfoy mľaskol jazykom. „Ale, ale DeLoyd...”

“Ale naozaj neviem. Ja...”

„Zdá sa však, že on si vás dokonale pamätá.”

“Možno o mne len počul a poslal vás pohľadať ma, aby sa vás zbavil.”

„Nemyslím si, že je to tento prípad. Máte pätnásť sekúnd na to, aby ste si spomenuli, o čom hovorím.”

„Ale ja naozaj neviem! Vôbec si nepamätám nijakého Feliciana Jurgelionisa. Nie v súvislosti s podnikaním, ani s umením, ani...”

„Desať.”

„...so žiadnymi bývalými záležitosťami v čarodejníckom svete. Nemôžem odpovedať! Nepoznám odpoveď…”

„Päť.”

„Prosím, len...”

„Malfoy...” začala Hermiona.

Muž pri tom mene zalapal po dychu. Malfoy na ňu vražedne zazrel.

„Ste tu, aby ste ma zabili! Chcete ma...”

„Mlč! Do riti, drž hubu! Povedal som ti, ty debilný sračkoid, že sa nestarám o tvoje dlhy: ani voči ministerstvu, ani Temnému pánovi. Jediné, čo potrebujem, je to, čo si dostal od Jurgelionisa, a pôjdem. A nikomu ani nepoviem, kde sa skrývaš, ak ti to niečo uľahčí.”

„Ale ja neviem! Prosím! Prosím, naozaj...” Malfoyova ruka trhla dopredu a muž vydal zvláštny zvuk. Hermiona sa mykla a odvrátila zrak.

“Možno... hrám poker. Hrám poker, som vášnivý hráč pokru. Možno... Možno som od neho niečo vyhral?”

“To je oveľa lepšie, Oscar. A čo si vyhral?”

Hermiona sa cítila roztrasene, zároveň chcela vyskočiť z kože a vyvracať sa. Nerada sledovala alebo dokonca počúvala, čo sa deje. Chcela zastaviť Malfoya, ale vedela, že nemôže. Bolo to všetko také nesprávne. Kvapôčka potu jej stiekla po krku a Hermiona ju zotrela rukou. Jednoducho potrebovala odtiaľto vypadnúť. Dostať sa preč od tých sračiek.

“Ja... ja neviem! Ja... ja som vyhral dom. Sadu porcelánu. Šperky. Vyhral som zbierku mincí...”

„Vyhral si auto?”

„Auto? Nie, nie. Žiadne autá.”

Hermiona pozrela na svojho komplica, ale on necúvol.

„Si si istý?”

„Absolútne! Ja... ja... Kedy som to mal získať? Nezáleží na tom čo. Kedy som to vyhral?”

Malfoy zaváhal a Hermiona si spomenula na doklady o predaji automobilov, ktoré našli.

„Asi pred jeden a pol rokom.

DeLoyd sa pokúsil otočiť, ale Malfoy ho štuchol do chrbta skôr, ako uvidel Hermioninu tvár. Oscar by v tom svetle aj tak nič nevidel, ale bola Malfoyovi vďačná za toto gesto. Ak to kvôli tomuto urobil.

„Ja...” povzdychol si a stlačil si ruku na tvár. „Ako tento Felician vyzerá?”

„Krátke, hnedé vlasy, dotmava a materské znamienko na čele.

„Materské znamienko, materské znamienko, materské znamienko...” DeLoyd si pošúchal spánok a pozrel sa na obraz. „Och! Och!”

„Čuš!” Zasyčal Malfoy a Hermiona sa doširoka usmiala na okoloidúcich návštevníkov, ako keby jej niekto nadvihol kútiky úst zvnútra paličkami.

“Vyhral som od neho tri veci... Jeho letenku do Mexika, peniaze a náhrdelník.” Ten muž znel vzrušene.

„Náhrdelník? Nie auto?” Hermiona si túto otázku položila viac pre seba ako pre neho, ale muž aj tak odpovedal.

„Nebolo tam žiadne auto. Nikdy som nevyhral auto. Bol to prívesok.”

„Čože? Toto... my...” Pokrútila hlavou. „Našli sme vás na dokumentoch z predaja automobilu.”

“Nerozumiem... nechápem, ako sa to stalo, ale uisťujem vás, že od Feliciana som vyhral prívesok.”

Hermiona nevedela, či klame alebo nie. Pravda nebola logická. To, že Voldemort vložil časť svojej duše do auta, nedávalo veľký zmysel, ale takto našli Oscara.

„Máte ešte ten prívesok?”

„Nie, obávam sa, že nie. Úprimne, ani nerozumiem, prečo ho tak veľmi potrebujete...”

„Predali ste ho niekomu? Dala ho vaša manželka dcére, priateľovi?”

„Nie, prišiel som oň rovnako, som ho získal.”

Lavender už dávno zašepkala Hermione, že DeLoyd má problémy s hazardom. Že je až po uši v dlhoch a naďalej hazardoval so všetkým, čo mal.

„Prehrali ste ho.”

Hermiona stále pochybovala. Vedela, že je to hazardný hráč, ale bola si istá, že keby si DeLoyd uvedomil, o čo ide, nikdy by sa s ním nerozišiel.

Muž prikývol. „Áno.”

 

20:42

„Len nemôžem uveriť, že to pre teba stačilo. Mohol nám klamať do očí!”

„Kurvafix, tebe nikdy ti nič nevyhovuje, však? Keby som ho vypočul, násilím z neho dostal odpovede, nazvala by si ma barbarom a potom mala o tom ďalších päť hodín prednášku. Toho kreténa som sa nedotkol a ty stále...”

„Ale je to viteál! Nie je to tak, ako pred dvoma týždňami, keď si neveril čašníkovi, že mu došli steaky, a tomu chudákovi si sa vyhrážal, že ho stiahneš z kože, ak ti nejaký nenájde. Toto je človek, ktorý môže schovávať viteál. Áno, možno ho stále má! A ty len odkráčaš preč!”

„Človek, ktorý už má problémy, si takéto niečo nenechá, aj keď pochopí, o čo ide. Temný pán by šiel po ňom zo všetkých síl a DeLoyd o tom vie. Nenechal by si ho...”

“Ale to by mohol byť iba dôvod, prečo sa na neho Voldemort hneval! Sám si povedal, že nevieš prečo...”

“Keby mal DeLoyd viteál, prenasledovanie toho idiota by oveľa dôležitejšie. Už by bol mŕtvy, keby Temný pán vedel, že ho má. Je...”

„Stále si myslím, že ho má.”

„Už nám povedal, že stratil prívesok v pokri s Buckleyom.”

„Klame! Pôjdeme... niekam, kamkoľvek, nájsť toho hráča metlobalu a DeLoyd si zbalí svoje veci a navždy zmizne! Spolu s viteálom!”

„Som veľmi dobrý v posudzovaní ľudí...”

„Oh, prosím ťa! A na dôvažok, tento Buckley je tiež profesionálny hráč metlobalu! Máš predstavu, aké ťažké bude priblížiť sa k nemu? Nemožné!”

„Tak choď domov...”

„Prestaň mi to stále hovoriť! Obaja vieme, že nikam nejdem, ale stále sa ma snažíš dostať preč vždy, keď sa sťažujem na tvoje plány. Možno si myslíš, že by som mala súhlasiť s čímkoľvek, čo chceš robiť, len preto, že... byť tu je obrovská česť alebo také niečo! Viete niečo o kompromise?”

„Dobre,” otočil sa Malfoy a podišiel k nej. “Chystám sa prebrať ten pár, vrátiť sa do hotela, nájsť Buckleyho a ísť tým smerom. To je môj kompromis. Ak chceš, zostaňte tu a sleduj DeLoyda. Do toho. Rob si, čo chceš, Grangerová.”

„Toto nie je žiaden kompromis!”

„Potom pravdepodobne ešte neviem, čo to kompromis je!”

„Ty si jednoducho nemožný!”

- A ty si neznesiteľná!”

 


Užívateľské meno:
Heslo:
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.
Ďakujem
Pre automatický komentár sa musíte prihlásiť.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: BonnieBennett - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: jerry - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Fanny88 - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Sebelka - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Když se Hermiona obrátila k Dracovi o pomoc, vypadalo to, že jim důvěrnost z minulé kapitoly vydržela, ale za chvíli bylo zase všecko jinak. Obdivuji Draca - na jeho místě už bych asi Hermioně fyzicky ublížila, než bych ji přeměnila na hadr na podlahu a pohodila ji v nejbližší zaplivané hospodě. Kdo ví, k čemu ji potřebuje...
Líbí se mi představa Voldemortova viteálu - auta. Co by se asi stalo, kdyby ho někdo naboural a přišlo do šrotu, nebo ho ukradli a rozebrali na součástky :-)
Díky.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: domiicast - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: nika12 - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Uznávám, že udělat si z auta viteál by Voldemorta nejspíš opravdu nenapadlo, vždyť je to mudlovská věc. Takže to asi bude ten náhrdelník. A Hermiona je tu fakt na přeshubu! Copak si nepamatuje, že Draco patřil ve famfrpálu ke špičce? Na základě tvé nápovědy z minula mi už dává smysl i Viktor Krum. Tomu se přece Hermiona ve škole dost líbila, mohla by tedy oprášit známost a dostat tak Draca do týmu a tím i k Buckleymu, žejo?
Chvíli jsem si myslela, že by ten viteál mohl být taky šálek Helgy z Mrzimoru, zastrčený v té sadě porcelánu, ale beru za platné Oscarovo tvrzení, že už všechno prohrál.
Jsem zvědavá, kdy přijde Draco na ten jediný možný způsob, jak Hermionu umlčet nebo jí aspoň odvést myšlenky jiným směrem. Spojil by tak příjemné s užitečným pro ně pro oba a možná, kdyby jí zasvětil do situace, přestala by kušnit a konečně začala spolupracovat!
No, je to na něm.
Děkuji za perfektní počteníčko, Jimmi! Moc se těším na pokračování!!
Čo máš na mysli? Bozkávanie alebo ju zobrať do knihkupectva? Od posledného spoilera som moc nepokročila, takže dnes žiadny.
Ďakujem krásne
Nejdřív to první, potom to druhé, následně kombinovat dle momentální potřeby.
Možná by došlo i k situaci, že by se jí nakonec musel ptát, proč je jako němá.
Ale do té doby... to ticho...!

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: petty002 - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: love_hp_7 - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: katrin - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Ty jo, tak nejdřív jiskříme, když se zapínaj šaty... a jeden si říká, jejku co bude dál...

A pak Hermiona nezklame, fakt taktik, jmenuje ho jméném, ona je fakt blbá:-( a
a ještě se opět vrací k modelu kráva.

Ikdyž, větřila bych u slova medajlon, to je nějaké divné, že?

No, čeká nás pauza do ledna, jsem zvědavá, jak se to posune.

Jimmi, už chápu tvé náznaky o sexy scénách, zdá se, že přece jen budou, stačí ještě 2x šněrovat korzet:-)

Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Já jsem tak ráda, že i ostatním Hermiona leze na nervy. Nejraději bych jí jednu vrazila, aby se vzpamatovala. Přijde mi spíš jako Levandule.
Jsem zvědavá, jak se toto vyvine. Opět musí putovat někam dál.
Děkuji, Jimmi

To bolo super dlhé, úplne som bola nadšená zo scenky s korzetom a aj keď mala pocit, že ju pobozká ... čo mal urobiť, aspoň by bola cely večer ticho a zmätená :D
Diky jimmi,budem čakať na zvyšok :)
Spokojná? Dalo sa to čítať?,Nebola som si istá, či v tom zostane to napätie... a či ho nevidím len sama. Dobrý záver, máme sa na čo tešiť. Díky

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: lucky - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Radka - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: scully - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Smane, meli na to skocit, treba by se Hermiona prestala chovat jako blbka, kdyz by se uvolnilo napeti...
Dekuju!
Autorka slušne naťahuje, asi aby sa aj nám uľavilo, keď k tomu konečne dôjde. Díky

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Denisa - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: luisakralickova - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: MichelleF - 27.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: silrien - 28.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: Hanisko - 29.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: maria - 29.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: lucky - 29.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

AK. Poďakovanie za preklad (Hodnotenie: 1)
Od: marodaro - 30.11. 2020
(O užívateľovi | Poslať súkromú správu)
Týmto dávam vedieť, že očakávam ďalší príspevok. Ďakujem.

Aspoň takto ďakujem všetkým, čo sa na tomto preklade podieľali a umožnili mi tak príjemne stráviť čas. Týmto dávam najavo, že poviedku čítam a teším sa na pokračovanie.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Omlouvám se, že nemám víc času, o to víc si vážím vašeho, který jste tomu věnovali.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Alespoň takto děkuji všem, kteří se na tomto překladu podíleli a umožnili mi tak příjemně strávit čas. Tímto dávám najevo, že povídku čtu a těším se na pokračování.

Prehľad článkov k tejto téme:

Sage: ( Jimmi )18.02. 202112. kapitola 2/2 Koniec
Sage: ( Jimmi )16.02. 202112. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )16.02. 202111.kapitola
Sage: ( Jimmi )15.02. 202110. kapitola 2/2
Sage: ( Jimmi )12.02. 202110. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )08.02. 20219. kapitola 2/2
Sage: ( Jimmi )05.02. 20219. kapitola 1/2
Sage: ( Jimmi )02.02. 20218. kapitola
Sage: ( Jimmi )08.01. 20217. kapitola
Sage: ( Jimmi )27.11. 202006. kapitola Deň tridsiaty druhý
Sage: ( Jimmi )26.11. 202006. Deň tridsiaty
Sage: ( Jimmi )23.11. 202006. Deň dvadsiaty deviaty
Sage: ( Jimmi )21.11. 202006. Deň dvadsiaty ôsmy
Sage: ( Jimmi )20.11. 202006. Dvadsiaty siedmy deň
Sage: ( Jimmi )19.11. 202006. Deň dvadsiaty piaty
Sage: ( Jimmi )17.11. 202006. Deň dvadsiaty druhý
Sage: ( Jimmi )14.11. 202006. Deň dvadsiaty prvý
Sage: ( Jimmi )13.11. 202005. Devätnásty deň
Sage: ( Jimmi )12.11. 202005. Deň osemnásty
Sage: ( Jimmi )10.11. 202005. Deň sedemnásty
Sage: ( Jimmi )09.11. 202004. Deň šestnásty
Sage: ( Jimmi )07.11. 202004. Deň pätnásty
Sage: ( Jimmi )05.11. 202004. Deň štrnásty
Sage: ( Jimmi )10.10. 202004. Deň trinásty
Sage: ( Jimmi )09.10. 202004. Deň jedenásty
Sage: ( Jimmi )08.10. 202004. Deň desiaty
Sage: ( Jimmi )07.10. 202003. Deň ôsmy
Sage: ( Jimmi )04.10. 202003. Siedmy deň
Sage: ( Jimmi )03.10. 202003. Deň šiesty
Sage: ( Jimmi )02.10. 202003. Deň štvrtý
Sage: ( Jimmi )01.10. 202003. Deň tretí
Sage: ( Jimmi )14.08. 202002. Deň druhý
Sage: ( Jimmi )11.08. 202001. Deň prvý, 00:08
Sage: ( Jimmi )07.08. 202001. Deň prvý, 23:47
Sage: ( Jimmi )04.08. 202001. Deň prvý, 23:17
. Úvod k poviedkam: ( Jimmi )18.03. 2020Úvod