hpkizi.sk

Rôzni

Penname: Rôzni Real name: Rôzni
Member Since: 23 Feb 2020
Membership status: Člen
Bio:

[Report This]
Zhrnutie: (or: The Last Temptation of Harry Potter) Sequel to Harry Potter & the Psychic Serpent. Harry's 6th year. Is giving Harry exactly what he wants Voldemort's ultimate revenge? [COMPLETE!]

Simply Irrefutable by Rôzni

Rated: M 16+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie:

Sequel to Simply Irresistible Draco and Hermione as parents tell their story to their children of that year after the war and how they healed each other with some potions explosions and a developing friendship that led to an irrefutable love then heartbreak that led them to where they are now.

 • Kategórie: Dramione
  Postavy: None
  Series: None
  Complete: Yes
  Word count: 0
  Read Count: 0
Zhrnutie: Preklad od: Althalus, Baceby a spol (2003 – 2004) – kapitoly 1 – 26 Vraby – kapitoly 27, 28 !honey! – kapitola 29 Mahareth – kapitoly 30-32 a Epilóg Harry v piatom ročníku získa hada, ktorý má videnia; Hermiona je rozpoltená medzi Ronom a Harrym, ktorý je rozpoltený medzi ňou a Ginny, ktorá je rozpoltená medzi ním a Dracom Malfoyom, ktorý je rozpoltený medzi ňou a lojalitou k svojmu otcovi. Voldemort sa možno teraz pokúsi naverbovať Harryho namiesto toho, aby ho zabil a sú tam obri, výcvik na animága, oslobodenie škriatkov, Súbojnícky klub, Snapova mysľomisa a oveľa viac!

Ďalšie stránky

Random Story

od Lupina T 13+ Rok ze života nuly jménem Severus Snape – celé jeho vlastními slovy.