hpkizi.sk

Tesska

Penname: Tesska Real name: Tesska
Member Since: 01 Jan 1970
Membership status: Člen
Bio:

[Report This]

Jednoduché prianie by Tesska

Rated: MA 18+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Draco a Harry tvoria pár pod dohľadom Severusa a Lupina. Draco sa dozvedá o Harryho bezútešnom detstve a je rozhodnutý vyplniť svojmu priateľovi každé prianie ...

Už nikdy sám by Tesska

Rated: M 16+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Draco si myslí, že veci sa môžu zmeniť. Dúfa, že Harry súhlasí. Napísané na počesť dňa HEX Files Svätého Valentína, februárovej výzvy: napíšte 750 slov fic s použitím slov "srdce a kvety", ako prvé 3 slová príbehu.

Lepšia pozícia by Tesska

Rated: T 13+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Harry je krásny, ale chlípny šéf a Draco je jeho sexy a plachý asistent. Nie sú ešte pár, ale je to začiatok krásneho priateľstva - alebo niečo (oveľa rozpálenejšieho!) takého. Chcela by som oceniť nejaké ukradnuté bozky, bozkávanie krku a maznanie zadkom. (Voľne preložené)

Túžba srdca by Tesska

Rated: T 13+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Snape povedal, že tento Dúšok pochopenia odhalí, po čom moje srdce naozaj túži. Nechcem byť smrťožrútom, ale čo potom zostáva...?

Višňová zásielka by Tesska

Rated: T 13+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Draco by mohol prísť čerešniam na chuť.
Zhrnutie: Harry pohŕda oslavou na Ministerstve (voľne preložené). Napísané na druhú výzvu v znení: Ak je to možné, napíšte drabble alebo fic s použitím čo najviac slov z nasledujúceho zoznamu: Zhodovať sa Nepriepustný Netaktný Rumenec Mŕtvica Obrázok Ironický Lakonicky Granátové jablko Tajomstvo Miesto stretnutia - rande Malíček

Čierna ruža by Tesska

Rated: M 16+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Vojna skončila, ministerstvo bolo očistené od korupcie a Harry učí v celkom novej aurorskej triede, ako súčasťou nového sveta. Má svojich priateľov, manželku a milenca po svojom boku. Keď sa mu nečakane zmení život, musí sa Harry rozhodnúť medzi povinnosťou a túžbou. Zatiaľ, čo on je vďačný za svoju rodinu, nemôže si pomôcť, ale žiali za mužom, ktorého opustil. Rovnako tak nedokáže zastaviť, aj po ôsmich dlhých rokoch, snahu o opätovné získanie Draca Malfoya. Koniec – koncov, konečne si zaslúži trochu šťastia.
Zhrnutie: Harry sa nudí a Draco sa vždy osvedčil ako zaujímavé rozptýlenie. Takže si v triede posielajú lístočky. Je to jeden z tých nepresvedčivých, ale roztomilých príbehov. SLASH! To znamená, celkom rozkošnú, zabuchnutú chlapčenskú lásku.
 • Kategórie: Snarry
  Postavy: None
  Series: None
  Complete: Yes
  Word count: 0
  Read Count: 0
Zhrnutie: Pokračovanie ´Rozmarných lístočkov!´ Takže, Harry a Draco vhupli do vzťahu. Čo sa stane teraz?
 • Kategórie: Drarry
  Postavy: None
  Series: None
  Complete: Yes
  Word count: 0
  Read Count: 0

Alexander Malfoy by Tesska

Rated: M 16+ [Hodnotenia - 0]
Zhrnutie: Ako syn Draca Malfoya pomáha „zbaliť“ mu tú najneočakávanejšiu osobu.
 • Kategórie: Dramione
  Postavy: None
  Series: None
  Complete: Yes
  Word count: 0
  Read Count: 0

Ďalšie stránky

Random Story

od solace K 9+ It was Valentine's Day, a group of dateless wizards used the last end of...