• Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

  Napiš mi mail, pošlu ti to jako pdf.

  spaceyfan pred: 11 hod.
 • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

  Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, prosím nemáte někdo překlad povídky Dychtivý šepot? Je to taková moje srdcovka, k...

  FFmagor pred: 1 deň
 • Hľadám poviedku povídka Until Proven

  @spaceyfan pošli mi ju na email. Dám ju do stiahnutí. Ale musí byť jasné odkiaľ to je a kto je pôvodný autor.

  Jimmi pred: 1 týžd.
 • Hľadám poviedku povídka Until Proven

  Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

  pavlina34 pred: 2 týžd.
 • Hľadám poviedku povídka Until Proven

  Tak se mi to vrátilo i z gmailu. Možná se jmenuješ jinak? ;-)

  spaceyfan pred: 2 týžd.
 • Hľadám poviedku povídka Until Proven

  Ahojky, moc se omlouvám, jsem fakt blbec. Mám tam chybu. Mail je pavlina.ctiborova@gmail.com a už teď moc moc moc děk...

  pavlina34 pred: 3 týžd.
 • Hľadám poviedku povídka Until Proven

  Ahoj, zkoušela jsem ti povídku poslat na e-mail, ale vrátilo se mi to dvakrát jako nedoručitelné, podruhé jsem dala z...

  spaceyfan pred: 3 týžd.
 • Odkazy na stránky Poviedky od wixie

  https://wixieff.blogspot.com/ Odkaz zo shoutboxu: ChavelierkaNechci bonzovat, ale hlásit se to musí. Pro všechny, kdo...

  Jimmi pred: 3 týžd.
 • Novinky na stránke Nový prehľad tém

  Ako to funguje? Zoradenie po rokoch - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. ...

  Jimmi pred: 3 týžd.
 • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

  Jimmi, videla, mam ulozeno. Proste jsem za ty roky rozmazlena... Bozi grafika, jednoduchy prehled povidek razeny vlev...

  kakostka pred: 4 týžd.
Diskusné fórum
 • Jimmi
  Main Admin
  príspevkov: 920
  Členom od: pred: 16 rok.
    

  Stĺpce po rokoch boli nahradené prehľadom všetkých tém, ktoré tu máme. Pretože stačilo, aby sa nezadal rok a téma nebola v zozname.

  Z hlavnej stránky Témy (tie s obrázkami) bolo zrušené vyhľadávanie, pretože to prehľadávalo články a pri tom množstve to spôsobovalo zaťaženie systému (databázy).  

  Vyhľadávanie v jednotlivých témach zostalo. 

  Prehľad tém zobrazuje úplne všetky témy, aj tie, ktoré sú inak schované (zaplánované). Funguje vyhľadávanie a zoraďovanie na jednotlivých stĺpcoch. Prednastavené je zoradenie po rokoch.

  Zobrazuje sa aj nastavenie prístupnosti k jednotlivým témam. Hlavne pri starších veciach treba upozorniť na kapitoly, ktoré sú nevhodné kvôli obsahu, ale téma je prístupná pre všetkých. Inak sa musí zmeniť prístup k celej poviedke.

  Správca je ten, kto môže na téme meniť údaje. Pokiaľ nie je uvedený, som ním len alebo Lupina. 

  Asi vsjo. Ak ste to mali zobrazené už včera, tak ctrl-f5, ešte sa niečo pridávalo. 

 • Jimmi
  Main Admin
  príspevkov: 920
  Členom od: pred: 16 rok.
    

  Ako to funguje?

  Zoradenie po rokoch

  - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. Na mobile defaultne zobrazuje názov a rok, takže kliknutím na rok, dostanete zoznam po rokoch -  to že sú na začiatku prázdne políčka - lebo nie je na téme určený rok (musí sa opraviť) alebo tam rok byť nemá.  Kliknite druhý raz (opačné zoradenie) a prázdne budú na konci.

  - toto funguje aj na mobile (vyskúšané), lebo rok zostáva a "nepresúva sa" sa na to rozširovanie tlačítko pre mobil (také modré plusko - zobrazí ďalšíe údaje na mobile)

  Vyhľadávanie 

  vyhľadávanie (okienko na vyhľadávanie) vyhľadáva reťazce v celej tabuľke, takže stačí zadať snamione, Snape...  hocičo a zobrazí vyhovujúce záznamy. Podľa pairingu sa to dá aj zobraziť. 

  Toto riešenie je dočasná náhrada chýbajúcich stĺpcov po rokoch.  Potrebujem maximálne okresať starý systém, aby sa minimalizovali budúce riziká. A potrebujem doriešiť systém pre hpfanfiction.cz, kde to vyhľadávanie malo byť riešené komplexne (už je, ale proste si nemôžem pomôcť, pri wordpress nemám kontrolu nad databázou, nemám ten správny pocit, že toto je ono...)  

  Pribudol tu aj Archív článkov - čo som vôbec netušila, že systém obsahuje - ale netuším, či to môže mať pre nás nejaké využitie.