• Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

Napiš mi mail, pošlu ti to jako pdf.

spaceyfan pred: 10 hod.
  • Hľadám poviedku Povídky od Tesstralky/Tesska

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, prosím nemáte někdo překlad povídky Dychtivý šepot? Je to taková moje srdcovka, k...

FFmagor pred: 1 deň
  • Hľadám poviedku povídka Until Proven

@spaceyfan pošli mi ju na email. Dám ju do stiahnutí. Ale musí byť jasné odkiaľ to je a kto je pôvodný autor.

Jimmi pred: 1 týžd.

Ty jo, tak teď už nevím, kde by byla chyba, protože mail je správně. ????

pavlina34 pred: 2 týžd.

Tak se mi to vrátilo i z gmailu. Možná se jmenuješ jinak? ;-)

spaceyfan pred: 2 týžd.

Ahojky, moc se omlouvám, jsem fakt blbec. Mám tam chybu. Mail je pavlina.ctiborova@gmail.com a už teď moc moc moc děk...

pavlina34 pred: 3 týžd.

Ahoj, zkoušela jsem ti povídku poslat na e-mail, ale vrátilo se mi to dvakrát jako nedoručitelné, podruhé jsem dala z...

spaceyfan pred: 3 týžd.
  • Odkazy na stránky Poviedky od wixie

https://wixieff.blogspot.com/ Odkaz zo shoutboxu: ChavelierkaNechci bonzovat, ale hlásit se to musí. Pro všechny, kdo...

Jimmi pred: 3 týžd.
  • Novinky na stránke Nový prehľad tém

Ako to funguje? Zoradenie po rokoch - kliknite na zobáčiky pri názve stĺpcov a tabuľku usporiada podľa tohto stĺpca. ...

Jimmi pred: 3 týžd.
  • Chyby na stránke Zmizelé příspěvky

Jimmi, videla, mam ulozeno. Proste jsem za ty roky rozmazlena... Bozi grafika, jednoduchy prehled povidek razeny vlev...

kakostka pred: 4 týžd.
Diskusné fórum
  • Yukinka91
    Level 1
    príspevkov: 1
    Členom od: pred: 6 rok.

Ahojky
    chci se jen zeptat jestli je to nějaká chyba ale nemůžu už najít starší překlady než z roku 2023? Je chyba na mé straně nebo je to úmysl?
    Předem děkuji za odpověď ❤️
    Yuuki
  • Jimmi
    Main Admin
    príspevkov: 920
    Členom od: pred: 16 rok.
    pi mar.01.2024 - 15:15  Jimmi
  • jRebel
    Level 1
    Členom od: pred: 11 mes.

Asi je čas opustit tento server, staré příspěvky nelze dohledat, kdo ví, jak to bude s novými.
  • Libbi
    Level 1
    Členom od: pred: 9 mes.

Pro jRebel : Když na hlavní stránce sjedeš až dolů, je tam vypsáno toto: 8886 článkov (445 stránok, 20 článkov na stránku). Dále čísla stránek : [ 1 | 2 | 3 ] a šipka.
    Dále možnost vybrat si kteroukoliv z těch 445 stránek: Prejsť na: [napsat číslo stránky] a OK.
    Jinou možnost máš v položce "Témy". Po kliknutí na [Vyhledat] se otevřou možnosti [Všetky témy] - tam najdeš názvy povídek.
    [Články] - seznam autorů
    [Všetko] - za jaké období (měsíc, dva...)
    Nebo do okénka "Témy" zadáš název - když si ho pamatuješ. Nebo slovo, které je v příběhu. Akorát ti toho pak vypadne 20 až 270 položek ...
  • Oliszek
    Level 1
    príspevkov: 2
    Členom od: pred: 3 rok.

Zdravím, tohle je prosím trvalý stav? Přehled povídek, pokud člověk neví přesně co chce číst nebo co hledá je nepostradatelný. A co teprve noví uživatelé, kteří netuší co tu všechno můžou najít za poklady. Pochybuji, že budou projíždět složitě témata - navíc ani nebudou vědět kde hledat. Já teda také nemám potřebu rozklikavat jednotlivá témata abych se podívala o jaký ship se vůbec jedná. Na to tu je opravdu moc moc moc povídek aby to zůstalo tak jak to je....dekuji za odpověď.
  • Jimmi
    Main Admin

To je problém len ten ship? V témach sú rovno bannere, CTRL-F tam funguje, všetko je na jednej strane a nezaťažuje to načítanie úvodky. 

Čo tam chýba, že sa musia jednotlivé témy rozklikávať?  Ten pairing je dobrý nápad, to pridám do tém, ale inak nevidím dôvod na zmenu. Ešte je to aj správne zoradené, treba čítať od najstarších... 

Aktuálne máme vážnejšie problémy, hrozí, že stránka vôbec nepôjde. Starý systém dosluhuje, náhrada nie je a môj čas je limitovaný...  

• Oliszek
    Level 1
    Členom od: pred: 3 rok.

Přiznávám se! Jsem blb a špatně jsem se dívala, myslela jsem, že se musí každé téma vybírat při vyhledávání, vůbec jsem si nevšimla, že jsou rovnou všechny dole. I když předchozí seznam mi vyhovoval víc, ale to je čistě můj pocit. Vzhledem k tomu, kolik práce to tu musí dát je to maličkost, myslela jsem že není nic :k držím palce, byla by toho tu škoda, překlady tady jsou opravdu kvalitní. Tak držím pěsti ❤️
  • Jimmi
    Main Admin

To len nezvyk.  Myslela som, že prerobím vyhľadávanie, ale to ide cez články, nie cez témy...  

Na to, čo potrebuješ, malo byť hpfanfiction.cz, bohužiaľ nemám čas. Chcelo by to vyhrať mesačný plat v lotérii a venovať sa len tomuto. 

Ale raz to bude. 

• Jimmi
    Main Admin

• kakostka
    Level 6
    Členom od: pred: 13 rok.

Jimmi, děkuji, přehled po letech je super. také patřím mezi pravidelné rybáře ve starších překladech. jsem zvyklá rozklikávat po rocích a hledat, na co mám tu chvíli chut. takže tento link mi pomůže. i já byla ztracená v tématech, možná proto, že většinou takto lovím když jedu dlouho MHD a krátím si tak čas a nebo se nostalgicky vracím k oblíbeným skvostům. naštěstí si pamatuji názvy, tak bych hledala přes ně. jsem konzervativní, takže levý sloupec s archivem byl prostě boží. ale mlčím, ani nešpitám a děkuji, že pečuješ a zachranuješ tento dokonalý domov nás knihomolů.