Prihlásiť sa | | Zabudli ste heslo?
Fanfiction
zo sveta Harryho Pottera

Vitajte

 Postupne a nenápadne prerábam(e) štruktúru webu. Ak ste sa dostali na túto stránku, tak vedzte že:

hlavné HPKIZI.sk beží na systéme, ktorý meniť nebudeme, je starý, ale funguje, nie ako tie nové, čo sa po pár rokoch niekam vyparia. 

Všetky nové veci súvisiace s prekladmi z hpkizi.sk sa snažíme dostať na  hpkizi.sk/hppreklady/ -  čo malal byť pôvodne databáza prekladov, ale keďže sú tam hlavne tie naše, rozhodli sme sa tento systém využiť na veci týkajúce sa našich prekladov. Preto boli presunuté FAQs a podobne.  Netuším, kedy sa to dokončí.

Stránka hpkizi.sk/fanfiction/ slúži pre vás. Zatiaľ sú tu prakticky len denníky, cez ktoré hľadáte poviedky, ale tento systém dokáže viac.  Podstatné je, že táto časť nie je nijako obmedzená prísnymi pravidlami na hpkizi.sk a ktokoľvek, kto má záujem, môže sa aktívne zapojiť. Tým sa dostávam k hlavnému a stále odkladanému zámeru - postupne (keď to spravím) sem pridáme možnosť pridávať vlastné veci. Primárne bude určená pre vlastnú tvorbu, ktorá nie je na hpkizi.sk povolená.  Nebude platiť pravidlo dokončenia, proste to bude stránka, kde si môžete zverejniť svoje veci.  Ale to je ešte ďaleko. Naozaj ďaleko, ale už teraz je jasné, že to bude chcieť adminov. 

Platia účty z hpkizi.sk, ale to už ste na to asi prišli. Hlavným dôvodom je bezpečnosť, takto je plne oddelená registrácia od prihlasovania. A registrácia na hpkizi.sk je rokmi odskúšaná. 

Nezaháľame, vážne nie, ale preklady samozrejme dostávajú prednosť. 

News

Registrácia a účty

by Jimmi @ 25 Jan 2020 : 16:44  
Pravidlá pre prihlasovanie a registráciu. Tak najprv som chcela pôvodný článok opraviť, ale nakoniec by som okrem jednej vety musela aj tak všetko škrtnúť.   V priebehu času sa nám podarilo zjednotiť jeden zdroj registrácie.