archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Lady Malfoy

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Kapitola 16: A tak sa rozchádzame

Jimmi | 17.06. 2021 | cherrypie3601 , 258 čitateľov

Lady Malfoy

AP:  Cesty Draca a Hermiony sa rozdelia, ale hoci je späť doma, jej myseľ sa neustále vracia k tmavým žalárom Malfoy manoru...

 


Lady Malfoy

Prekladateľ : Jimmi

Názov originálu: Lady Malfoy

Autor originálu : cherrypie3601

Link na originál : Lady Malfoy

Počet slov originálu: : 224 342

Rating : M 16+ -


Varovanie: preklad z rýchlika
Kapitola 15: Hodiny tikajú 2/2

Jimmi | 16.06. 2021 | cherrypie3601 , 261 čitateľov

Lady Malfoy

 


Lady Malfoy

Prekladateľ : Jimmi

Názov originálu: Lady Malfoy

Autor originálu : cherrypie3601

Počet slov originálu: : 224 342

Rating : M 16+ -

 


PP. Tak som sa fakt rozhodla pokúsiť sa dotiahnuť to do konca júna po 18. kapitolu, keď už budeme mať všetkých hráčov na scéne...  Uvidíme. Len pripomínam, že sme asi len v tretine poviedky a hlavná pointa sa, myslím, ešte ani nenaznačila.  Keď toto vkladám, tak ste si práve prečítali, ako sa v Hledaní zobudil Rokfort :) 
Takže ešte asi niečo menej než 15 tisíc...   dilema čo skôr... 51 z Hledání alebo 16 z LM alebo... ****. Basket Case ani nezačínam.

Začínam mať s LM problém... zakaždým skĺznem ku originálu a spamätám sa až o pár kapitol neskôr...  Preto ten deadline s 18.  Tým naznačujem, že sa máte fakt an čo tešiť. Ďakujem všetkým za komentáre.

 Lady Malfoy

Ešte stále nepoznáme všetky dôležité postavy... ale predposlednú si môžeme odškrtnúť (teda zo zoznamu, čo mi ostal v pamäti).  Takých ako výpravcu toho vlaku nerátam :) 


A mám chuť dotiahnuť to do kapitoly, keď zistíme, kto je Lady Malfoy a následne prejsť na Rádio. Hahaha.  Bavím sa, pretože už mám 14 a mám pocit, že to nebude ďaleko. 

 

26 článkov (3 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás