archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Čarodějkám jen to nej 2021

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Čarodějkám jen to nej 2021

Violeta

 

Harry Potter a Neuvěřitelně Organizovaný Osobní Asistent

Harry Potter and the Incredibly Organized Personal Assistant

Originál: https://archiveofourown.org/works/246966

Autor: megyal

Překlad: holloway

Beta: LadyF

Povolení k překladu: Žádost záslána

Draco/Harry

Rating: 15+

Slov: 2605

Preslash

MIlovať nepriateľa

Kirsten | 09.01. 2021 | Catelynora , 419 čitateľov

Čarodějkám jen to nej 2021

Holloway
Milovať nepriateľa   

Beloved enemy

Originál: https://www.fanfiction.net/s/8065805/1/Beloved-enemy

Autor: Catelynora

Preklad: Kirsten

Povolenie k prekladu: Povolený preklad

Romance

Draco/Harry

Rating: 15+  

Slov: 2,509

Preslash

Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí pánom Medkom, ktorí túto ságu preložili do češtiny a p. Petrikovičovej a p. Kralovičovej, ktoré ju preložili do slovenčiny. Autorské práva k tejto poviedke vlastní Catelynora, ktorá napísala túto fanfiction.

 

Zhrnutie:  Žiadne, nechajte sa prekvapiť.

 

Milá holloway,

všetko najlepšie k narodeninám. V rámci Legiend niekto zatúžil po preklade Drarry, takže som Kirsten jednoducho využila a pripravila ti prekvapenie. Snáď poteší. 

Jimmi

Naše ďalšie weby

Nájdete nás