archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Mix jednorazoviek od LoveBugOC

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Výkriky

Jimmi | 01.03. 2020 | LoveBugOC , 313 čitateľov

Mix jednorazoviek od LoveBugOC

Autor: LoveBugOC

Preklad: Jimmi

Originál: Screams

Rating: T

Žáner: Hurt/Comfort/Angst 

Počet slov originálu: 1158

Dramione


Varovania: Temné

 

Poznámka: Ďalšia z jednorazoviek tejto autorky. Temná. Zaujímalo by ma, aké varovania by ste k nej dali, keďže treba čítať medzi riadkami…

 

Uvidím, koľko z jej jednorazoviek tento víkend stihnem (je práve 29.2), ale toto je prvá, ktorá je v čitateľnej podobe. Navnadilo ma dokončenie drabbles, takže čo tak doraziť ďalšiu tému? Nie, niektoré sú príšerne dlhé, takže začínam s krátkymi a “škaredými”. Využitá návšteva u svokry, čo si budeme hovoriť, že?

 

Pocitovka, preklad z rýchlika.

 

HPkiži, všetko najlepšie!


14 článkov (2 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás