archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Preklady jednorazoviek od Eggy

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Pššt...

Eggy | 10.05. 2012 | miamadwyn , 3271 čitateľov

Preklady jednorazoviek od Eggy


Autor: miamadwyn

Odkaz na originálhttp://ashwinder.sycophanthex.com/viewstory.php?sid=21950

Všetky postavy patria J.K.R. Príbeh napísala miamadwyn. Všetky práva patria im, ja som dielko len preložila.

Dnes som si pre vas pripravila takéto malé prekvapenie... darček odo mňa :P Len tri oznamy: je to bez bety... má to presne 100 slov... a nemá to nič spoločné s čimkoľvek, čo prekladám :)

 

 


Naše ďalšie weby

Nájdete nás