archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Ďaleko preďaleko

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

*Kapitola 7* - Dvojnice

Octavie | 15.04. 2021 | lolagirl , 285 čitateľov

Ďaleko preďaleko

Ďaleko preďaleko

A World Apart

autor: lolagirl překlad: Octavia    


P.S. všimli ste si zmenu jazyka, však? Ja len že som očakávala väčšie ovácie za to, že mi s tým niekto takto skvele vypomáha a ja som mohla prejsť na LadyM. Pokúšam sa byť vtipná, pretože dnešná kapitola mi vylepšila deň, len vy si musíte počkať. A tým pádom môžete očakávať ďalšiu kapitolu aj z LM, to je taká výmena, kapitola za kapitolu :)


Octávia, budem porafrázovať niekoho iného, ale milujem tvoje preklady z rychlíka.  Dúfam, že ti budem s LM stíhať :)

17 článkov (2 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás