archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Interné oznamy hpkizi.sk

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Pozvánka na jesenný zlet

Jimmi | 01.09. 2018 , 658 čitateľov

Interné oznamy hpkizi.sk

 


Cez víkend 5.-7.10.2018 sa bude konať v Trebíči klasický podzimný zlet.


Je to jedinečná a možno posledná možnosť stretnúť sa naživo s ľuďmi z tejto stránky. Trebíčska sokolovňa je jediné miesto, ktoré nie je až tak kapacitne limitované, takže keď nie ste náročné, radi vás privítame medzi nami. 

 

Všetky sme to zažili, ten strach z neznámych ľudí, z cesty...  bolo to jednoduchšie, keď sa vôbec nikto nepoznal, ale ak máte zapadnúť, zapadnete aj neskôr. Ak to máte blízko, zastavte sa aspoň na pár hodín.


Ak chcete mať vplyv na to, čo sa bude prekladať, ak chcete spoznať historky zo zákulisia, vyventilovať trochu stresu... 


Ďaľšie info vo vnútri...Naše ďalšie weby

Nájdete nás