archiv.hpkizi.sk
Fanfiction poviedky o Harrym Potterovi: Je to jednoduché, slečna Grangerová

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

Je to jednoduché, slečna Grangerová

CELÁ TÉMA
Pomocou tohto tlačítka zobrazíte celú tému na jednej strane v samostatnom okne. Odtiaľ je ľahko skopírovať ju trebárs do Wordu.
Image

Je to jednoduché, slečna Grangerová!

Autor: HallowKey

Preklad a banner: solace

Originál: https://fanfics.me/fic51784

Žáner: crossover, detektívka

Obdobie: po Rokforte

Prístupnosť: neobmedzená

Zhrnutie: V kartotéke chýrneho detektíva, ktorý stále býva v dome na Baker Street, sa nachádza fotografia hnedookej dievčiny s venovaním „Drahému pánovi Holmesovi od vďačnej H. G.“ Po otázke, aký príbeh je s ňou spätý, vytiahne z úst svoju slávnu fajku a nenapodobiteľným chrapľavým hlasom prednesie: „Ach, to bolo nezabudnuteľné...“


Pozn. prekladateľa: Všetko najlepšie k narodeninám, HP Kiži! Nech sa tu všetci takto zídeme aj o rok! ♥

Rozhodla som sa preložiť pre vás poviedku z kategórie crossover, v ktorej sa prelínajú dva pozoruhodné svety: tajuplný svet mágie J. K. Rowlingovej a svet sira Arthura Conana Doyla, v ktorom vládne chladný rozum a logické myslenie. Dúfam, že vás zaujme.


Postavy v tomto príbehu sú majetkom JKR, autorky ságy Harryho Pottera, a sira Arthura Conana Doyla, autora slávnych príbehov o výnimočnom detektívovi. Duševné vlastníctvo prekladov rôznych mien, názvov a miest patrí Jane Petrikovičovej, Oľge Kralovičovej a Alfonzovi Bednárovi. Autorské práva k tejto poviedke vlastní HallowKey.


HallowKey: ( solace )06.07. 2020 Prológ
. Úvod k poviedkam: ( solace )18.03. 2020 Úvod

Naše ďalšie weby

Nájdete nás