archiv.hpkizi.sk

 

Vitajte na stránkach, ktoré sú konečne tým, čím pôvodne zamýšľali byť - miestom  pre tých, ktorým sa chce prekladať fanfiction k Harrymu Potterovi. Som veľmi rada, že som v tom nakoniec neostala sama a je nás tu viac. Na stránke sa nachádzajú hlavne preklady Dramione, Snamione, ale nájdete tu aj poviedky so slashovou tématikou. Pri každej poviedke je uvedený pairing, prístupnosť, prípadne varovanie. Venujte pozornosť úvodom k poviedkam. Nezabudnite na FAQ alebo položte otázku priamo v shoutboxe nižšie. Prajeme príjemne strávené chvíle.

Co je to "fan fiction"? "Fan fiction" by mohlo být docela dobře považováno za obrázek literatury jako takové - jak by asi vypadala, kdyby byla po nukleární katastrofě kříšena z mrtvých partou mladých pošahaných intelektuálů přeživších v podzemním bunkru. Nedělají to pro peníze. S těmi to vůbec nesouvisí. Svá díla píší a šíří čistě pro radost. Hltají příběhy předkládané oficiální kulturou, ale nespokojují se s jejich prostou konzumací, tichým nasáváním. Vedou s nimi dialog ve svém vlastním jazyce.
Prečo by Draco Malfoy nemal používať tampóny

 

Why Draco Should Not Be Using Tampons

Názov: Prečo by Draco nemal používať tampóny

Autor:  Padfoot the Marauder

Preklad: Jimmi

Beta: Jimmi

Banner: solace

 

Dôležitá poznámka:  Práve čítate upravenú verziu tejto kapitoly bez detailných sex scén. Keď sa niekoho spýtate, tak buď vám povie, že načo tieto scény prekladať, aj tak sa preskakujú, sme chudáci, keď to musíme čítať a na strane druhej to niektorí očakávajú. Takže pôvodne táto poviedka bola dokončená len v upravenej verzii (a preto tak rýchlo).


Plná verzia nemôže byť verejne prístupná a blokovať kvôli takejto scéne celú poviedku len na registrovaných... sama to nemám rada. Okrem toho mi robíte radosť komentármi, takže som sa hecla. 


Doplnila som možnosť zablokovať len konkrétnu kapitolu (to sa stane pri Tranzite, tam to oddeľovať nebudem a z baneru v úvode je to aj tak jasné) a dopreložila jednu z chýbajúcich častí tejto kapitoly (z rýchlika, len aby ste mali predstavu o detailnosti). Takže je to na vás...  Ak vám tieto scény nevadia a viete sa prihlásiť, prejdite rovno na rozšírenú verziu.


Bola by som rada, kebyže mi dáte vedieť, čo si o tom myslíte...  Nech s tým fakt nestrácam čas.

6949 článkov (695 stránok, 10 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]rightgif
Prejsť na:

Naše ďalšie weby

Nájdete nás